Astrologai atskleidė, kuriems Zodiako ženklams draudžiama vartoti alkoholį

Neptūno planeta yra atsakinga už priklausomybes, todėl tam tikri Zodiako ženklai, kuriuose Neptūnas užima ypatingą vietą, yra labiau linkę į alkoholio ar kitas priklausomybes.

Astrologai išvardijo Zodiako ženklus, kuriems reikėtų susilaikyti nuo alkoholio vartojimo, kad vėliau nereikėtų gailėtis… „Vandenio, Liūto ir Žuvų ženklai – trys pagrindiniai rizikos ženklai“, – sako astrologai. – „Jei Liūtas pradės gerti, tikrai išgers daugiau nei turėtų. Jis negali sustoti, kol nepasieks kritinės būklės“.

Tokiu atveju Liūtui geriau iš viso susilaikyti nuo alkoholio vartojimo. Tą patį galima pasakyti ir apie Vandenį, bet dėl kitos priežasties. Astrologų teigimu, šis ženklas dažniau linkęs į priklausomybę nuo narkotikų nei į priklausomybę nuo alkoholio. Tačiau bet kokiu atveju tai jam sukels labai daug problemų.

Dažniausiai taip nutinka Vandeniui dėl to, kad šiam ženklui draugai yra nepaprastai vertingi, dėl draugystės jis gins ir tuos, dėl kurių galbūt to daryti neverta“, – aiškina astrologai. „Kartais šie „draugai“ pasinaudoja Vandeniu ir suklaidina jį“.

Anot astrologų, Žuvų atstovai yra linkę į fantazijas, jie labai svajingi ir jautrūs. Todėl jie mėgsta viską perdėti ir yra pernelyg jautrūs išorės poveikiui. Jie lengviausiai patenka į emocines priklausomybes, depresines būsenas ir nuo to išsigelbėja pasitelkus pagalbines priemones – alkoholį.

Priešingai nei minėti ženklai, yra keletas kitų, pasižyminčių puikia savikontrole, dėl kurių galite būti ramūs vakarėliuose“, – sako astrologai. „Ožiaragis ir Mergelė yra labiausiai susivaldantys“.

Anot astrologų, Mergelės atstovai iš principo yra rimtai apsėsti savo sveikatos, jie dažnai laikosi sveikos gyvensenos. Šio ženklo atstovai mažiausiai imlūs žalingoms priklausomybėms, nes siekia gyventi ne tik ilgai, bet ir funkcionaliai.

Ožiaragis laikosi, kol turi kitų tikslų (karjeros pažanga, saviugda, šeima), jis labai susikoncentravęs į tikslų siekimą“, – aiškina astrologai. „Todėl dėl trumpalaikio „poilsio“ jis iš tikrųjų nėra pasirengęs paaukoti ilgalaikių planų“.

Tačiau kai tik Ožiaragis praranda šį tikslą (dažnai taip nutinka jiems išėjus į pensiją), jei jis nežino, ką daryti, gali prasidėti bėdos. Anot astrologų, tokio amžiaus Ožiaragiams labai rekomenduojama keisti savo profilį į kitus dalykus – vasarnamio statybą, namo remontą ir pan. Tada jie galės nukreipti savo energiją tinkama linkme.

Kitas ženklas, kurį silpnai veikia alkoholis, yra Skorpionas. Jis gali išbandyti alkoholį dėl iššūkio ar dėl smalsumo“, – sako astrologai. „Labai retai pasitaiko atvejų, kai šio ženklo atstovai išgeria per daug“.

Vidutinis alkoholio vartojimas paveikia Šaulį, jis gali palaikyti kompaniją kitiems, bet gali peržengti savo ribas. Šiam ženklui svarbi aplinka, tačiau problema ta, kad įniršęs Šaulys gali persistengti.

Dvyniai turi panašią problemą kaip Šauliai. Šaulys veiks kaip vadovas, Dvyniai, priešingai, priklauso pasekėjų kategorijai. Todėl negeriančioje kompanijoje jie jausis patogiai ir niekada negers namuose vieni.

Svarstyklės alkoholiui gana abejingos, bet viskas priklauso nuo aplinkos“, – patikslina astrologai. „Jei Svarstyklės patenka į geriančiųjų grupę, jos negali pasakyti „ne“. Tačiau Svarstyklės yra tylios, nuobodžios alkoholikės.”

Vėžys gali išgerti pagal savo nuotaiką, tačiau tai greičiau taisyklės išimtis. Avinas ir Jautis gali gerti retkarčiais, saikingai. Anot astrologų, Jautis daug labiau suinteresuotas užsidirbti pinigus, nei juos išleisti. Svarbiausia įrodyti šiam ženklui, kad alkoholis yra pinigų švaistymas.

Stenkitės bendrauti su žmonėmis, kurie vartoja labai mažai alkoholio. Tuomet ir pats jausitės geriau ir niekas draugų kompanijoje jums nekels spaudimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *