Atsakomybės dėsnis

Atsakomybės dėsnio prasmė paprasta – tik mes patys esame 100% atsakingi už savo gyvenimą, už tuos įvykius, kurie jame vyksta, už sprendimus, pasisekimus ir klaidas.

Niekas, išskyrus mus pačius nėra kaltas dėl to, kas vyksta jūsų gyvenime.

Jeigu tvirtai nusprendėte pradėti žengti link sėkmės, sukaupkite drąsos ir priimkite patį svarbiausią sprendimą savo gyvenime: pradėkite asmeniškai kontroliuoti savo gyvenimą. Vykite šalin mintis, kad kažkas kitas valdo jūsų gyvenimą. Tik jūs patys šimtu procentų kontroliuojate situaciją ir nešate visą atsakomybės už savo gyvenimą naštą.

Jūsų ateitis priklauso nuo to, apie ką galvojate daugiausia laiko, kokius priimate sprendimus. Nuo to ar veikiate, o gal atvirkščiai – nieko nedarote.

Jeigu norite būti laisvas ir sėkmingas, negalima paleisti gyvenimo savieigai ir liautis jį kontroliuoti. Pažanga jūsų gyvenime tiesiogiai proporcinga tai atsakomybės daliai, kurią esate pajėgus prisiimti.

Kuo didesnė dalis, tuo daugiau bus jūsų savarankiškų sprendimų ir veiksmų, kurie svarbūs būtent jums, o ne kažkam kitam.

Sėkmingi žmonės linkę bendrauti su tais, kurie patys kontroliuoja savo gyvenimą, o ne kaltina dėl savo bėdų visus, ką tik norite, tik ne save patį. Dėl to, jei norite patekti į sėkmingų žmonių kategoriją – imkite kontroliuoti savo gyvenimą – asmeniškai, totaliai, pastoviai.

Kaip galima pasinaudoti šiuo dėsniu

Išmokite kontroliuoti savo mintis. Neleiskite negatyvioms mintims ilgesniam laikui užtrukti savo galvoje. Mokykitės formuoti tokias mintis, kurios pozityviai įtakos gyvenimą.

Kartą ir visiems laikams susitarkite su savimi, kad tik jūs ir niekas kitas atsakingi už jūsų gyvenimą.

Išsiaiškinkite savo svarbiausius gyvenimo uždavinius ir tikslus.

Kiekvieną dieną nuveikite kažką tokio, kas priartins jus prie svajonės išsipildymo.

Turėkite galvoje – niekas kitas, išskyrus jus pačius neįgyvendins realybėje jūsų norų. Tai galite padaryti tik patys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *