Baldų taip nevalykite – galite juos sugadinti

Balti baldai yra elegantiški, efektyvūs ir labai universalūs. Jie tiks prie bet kokio interjero ir bet kokio stiliaus. Jie taip pat yra subtilūs ir juos reikia saugoti, kad nepakeistų spalvos. Šiems baldams reikia tinkamos priežiūros. Kad baltų baldų netektų išmesti, papasakosime, kaip juos išvalyti.

Balti baldai suteikia interjerui prašmatnumo. Jie yra patys praktiškiausi, nes tinka tiek tamsiose, tiek šviesiose patalpose. Sužinokite, kaip juos tinkamai valyti namuose.

Kaip valyti baltus baldus?

Nors namuose jie atrodo patraukliai ir yra itin praktiški, balti baldai turi ir šiokį tokį minusą. Nepriklausomai nuo to, ar jie matiniai, ar blizgūs, ant tokių baldų lengvai matomi visi trūkumai, dėmės, spalvos pakitimai ir nuosėdos, kurios gali atsirasti dėl jų ilgalaikio naudojimo. Deja, tai neatrodo gerai, o netinkamai parinktos valymo priemonės gali papildomai sugadinti baldus. Geriau to vengti, kad nepatirtumėte nuostolių ir papildomų išlaidų. Galvojate, kaip išvalyti baltus baldus? Štai keletas mūsų patikrintų priemonių, kurias naudojame daugelį metų. Dėl jų neturime jaudintis, kad sugadinsime savo baldus.

Kaip prižiūrėti baltus baldus?

Visų pirma, prieš kiekvieną šlapią valymą nepamirškite nuvalyti nuo jų dulkių. Tam geriausia naudoti mikropluošto šluostę. Jos subtili medžiaga nesubraižys baltų baldų paviršiaus, efektyviai pašalins dulkes ir nuosėdas. Galite juos šlapiai valyti vandeniu su švelniu indų plovikliu arba langų valikliu be alkoholio.

Kaip nevalyti baltų baldų?

O ko nenaudoti? Žinoma, nenaudokite šiurkščių šepečių ar kempinių lakuotiems baldams. Venkite priemonių acto, alkoholio ar amoniako pagrindu. Esant labai seniems baldams, galite naudoti šį sprendimą, tačiau geriausiai tiks minėtas vandens ir indų ploviklio mišinys, ypač baldams, suteptiems riebalais. Faneruotų baldų negalima per daug šlapinti, nes tai gali pažeisti pačią fanerą – ji pradės sluoksniuotis. Be to, jų valymui nenaudokite acto ar sodos. Juos nuplaukite muilo ir vandens mišiniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *