Blogiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Kiekvienas žmogus yra individualus, tačiau yra tam tikrų charakterio savybių, būdingų konkrečių Zodiako ženklų atstovams. Pagal tai galima daryti išvadą, kuris iš vyrų yra blogiausias sutuoktinis. Moterys turėtų šimtą kartų pagalvoti prieš susiedamos savo gyvenimą su šių ženklų atstovais.

Avinas

Avinas neįsivaizduoja savo gyvenimo be nuotykių. Juos užplūstanti energija įsibėgėja ir padaro audringą įvykių sūkurį, kuriame Avinas jaučiasi puikiai. Jie nuolat juda, spręsdami kokias nors problemas, kurias dažniausiai patys susikuria. Jie turi būti pirmi visame kame ir išeiti iš bet kokios situacijos būdami laimėtojais. Avinai negali pakęsti ramaus gyvenimo, juos nuolatos užplūsta emocijos. Santuokoje jie taip pat kovoja dėl lyderystės, o jei santykiuose kažkas jiems netinka, jie tiesiog išeina ir sukuria šeimą su kitu žmogumi. Šio ženklo atstovai patiria daugiausiai skyrybų.

Svarstyklės

Tarp Svarstyklių yra idealių šeimos vyrų, tačiau tai greičiau reta išimtis nei taisyklė. Dažniau šio ženklo atstovai yra visiškai netinkami šeimyniniam gyvenimui. Jie nuolat ieško pusiausvyros, išreiškia nepasitenkinimą viskuo, kas vyksta aplinkui. Jie dažnai kritikuoja savo sutuoktinius, reiškia jiems pretenzijas. Jie gali būti gana bejausmiai ir žiaurūs, įžeidžiantys ir žeminantys moteris. Svarstyklių atstovai yra godūs, jie retai dovanoja savo mylimajai gėles ir dovanas, manydami, kad tai pinigų švaistymas. Daugelis iš jų turi blogų įpročių, ypač priklausomybę nuo alkoholio.

Šaulys

Šauliai negali gyventi be nuotykių ir nuolatinio judėjimo. Jie kupini energijos ir nori būti visų įvykių įkarštyje. Šio Zodiako ženklo atstovai yra bendraujantys ir emocingi, kupini gyvybės. Gyvenimas su Šauliu niekada nebus nuobodus. Tačiau bėda ta, kad jie to paties reikalauja iš savo sielos draugės, o jei ji šių reikalavimų neatitinka, Šauliai greitai praranda susidomėjimą ja ir susiranda kitą aistros objektą.

Žuvys

Svajingi ir mylintys Žuvų atstovai gyvena svajonių ir fantazijų pasaulyje. Nemažą dalį jų fantazijų užima moterys, su kuriomis šio ženklo atstovus sieja ypatingi romantiški santykiai. Jiems moteris – mūza, įkvepianti ir gražinanti gyvenimą. Todėl Žuvų ženklo vyrai yra linkę į išdavystę. Jie bando tai nuslėpti nuo savo sutuoktinių, bet jiems tai nesiseka. Paprastai visos skyrybos įvyksta dėl šios priežasties.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *