Būdai, kurie gali padėti greitai užmigti

Daugelis žmonių blogai miega. Ekspertai paaiškino, kodėl taip nutinka ir kaip tai galima ištaisyti. Jie papasakojo apie gerus įpročius ir pasakė, ką daryti prieš miegą, kad pavyktų greičiau užmigti.

Geriausias būdas greitai užmigti – sukurti įprotį savo kūnui. Kalbame apie kasdienę rutiną. Jei visada eisite miegoti tuo pačiu metu, jūsų kūnas ir protas bus tam pasiruošę iš anksto. Deja, kartais to neužtenka, nes yra ir kitų problemų.

Atsikratykite prasto miego priežasčių

Visų pirma, priežastis, kodėl bandote užmigti, bet jums nesiseka, yra pervargimas. Dieną reikia daugiau ilsėtis ir stengtis neišspausti iš savęs visų jėgų. Nedidelis nuovargis teigiamai veikia miegą, tačiau ne jo perteklius.

Padidėjęs stresas. Įprotis nuolat gyventi streso ir negatyvumo sąlygomis taip pat neigiamai veikia miegą, todėl jis tampa pertraukiamas bei neleidžia žmogui greitai užmigti ir pasinerti į gilią miego būseną. Stenkitės per dieną bendrauti su tais, kurie neprovokuoja jūsų neigiamų emocijų. Jei darbas yra streso šaltinis, pabandykite susirasti naują.

Ryški šviesa. Nieko nestebina tai, kad nepavyksta užmigti dieną ar šviesoje. Geriausia užmigti kuo tamsesnėje patalpoje. Taip greičiau užmigsite. Taip pat specialistai pataria neiti miegoti su telefonu rankose. Ekrano šviesa neleis greitai užmigti.

Triukšmas. Bet koks triukšmas gali suerzinti ir neleisti užmigti. Jei norite greitai užmigti, turėsite atsikratyti triukšmo šaltinių arba pradėti naudoti ausų kištukus.

Persivalgymas. Kita dažna neramaus miego priežastis. Nevalgykite daug prieš miegą. Idealiu atveju, likus porai valandų iki miego nieko nevalgykite. Tai labai svarbu.

Patarimai norintiems greičiau užmigti

Avių skaičiavimas. Tai tikrai puikus būdas greitai užmigti. Pabandykite įsivaizduoti, kaip avys atsiranda priešais jus ir jas skaičiuokite. Vizualizacija išgelbės jus nuo nereikalingų minčių.

Kvėpavimo praktika. Tiesiog kvėpuokite lėtai ir giliai. Taisyklingas kvėpavimas puikiai tinka skaičiuojant avis.

Masažas. Jei nėra kam Jūsų masažuoti, galite atsipalaiduoti patys, atlikdami rankų ar kaklo masažą. Jei masažuojate kaklą, jokiu būdu nespauskite jo stipriai. Padarykite judesius sklandžiai ir išilgai. Masažuojant rankas naudinga liesti dilbius. Norėdami sutelkti dėmesį į miegą ir greičiau nusiraminti, galite masažuoti savo nykščius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *