Būkite su tuo žmogumi, šalia kurio jums nereikia apsimetinėti kažkuo kitu

Būkite su tuo žmogumi, su kuriuo galite sau leisti būti būti pačiu savimi… Būkite su tuo žmogumi, kuris yra sąžiningas ir ištikimas. Atrodytų, kad sąžiningumas ir ištikimybė yra kiekvieno žmogaus, pasirinkusio santykius, pagrindinės savybės. Vis dėlto, taip nėra, todėl neturėtumėte būti su tuo žmogumi, kuris nenusipelnė jūsų pasitikėjimo.

Būkite su tuo žmogumi, šalia kurio jums nereikia apsimetinėti kažkuo kitu. Pripažinkime, kiekvienas mūsų turi tam tikrų keistenybių, ir jūs taip pat nesate išimtis. Tam tikras savybes neretai stengiamės nuslėpti nuo viso pasaulio, tačiau to neturėtume daryti būdami su savo partneriu.

Jūsų partneris turėtų būti tas žmogus, kuriam galite nesivaržydami papasakoti apie savo baimes ir slaptus troškimus. Svarbu yra tai, kad jis jus suprastų, ir priimtų jus tokį, koks esate.

Žmogus, kuris jums tikrai tinka, nenorės, kad jūs būtumėte tiesiog tobulas. Jis nebandys išlyginti jūsų asmenybės raukšlių ir įtrūkimų. Visas žavesys slypi būtent netobulumuose, todėl visi jūsų trūkumai gali priversti kitą žmogų dar labiau jus pamilti. Santykių harmonija pasiekiama tik tada, kai galime būti atviri ir sąžiningi vienas kitam, nebijodami pasmerkimo.

Būkite su tuo žmogumi, kuris jus myli, net ir tada, jei kartais jis jus erzina. Ne visada pavyksta dėl visko susitarti. Galite ginčytis, turėti skirtingą požiūrį į tam tikrus dalykus… Vis dėlto, jūs abu turėtumėte norėti rasti abiem pusėms tinkantį kompromisą.

Santykiai yra kruopštus darbas. Pamirškite pasakas, kuriose viskas yra tiesiog tobula. Net jei kartais susiginčijate ar nusiviliate savo partneriu, tai tikrai nereiškia, kad jūsų meilė tapo mažesnė. Vis dėlto, jei jaučiate, kad net ir didelės pastangos nepadeda išsaugoti santykių, ir viskas tampa tik blogiau, neturėtumėte savęs kankinti.

Rinkitės tą žmogų, kuriam įdomu sužinoti, kaip praėjo jūsų diena. Jums tinkantis žmogus norės su jumis pasidalinti savo jausmais ir emocijomis. Būkite su tuo žmogumi, su kuriuo net ir tylėdami jausitės jaukiai. Būkite su tuo žmogumi, kuris supranta, kad vienas šalia esantis žmogus yra daug svarbesnis už šimtą virtualių „draugų“.

Būkite su tuo žmogumi, kuris supranta, kad išorinis spindesys nublanksta prieš vidinį grožį. Rinkitės tą žmogų, kuris supranta, kad jūsų graži oda vieną dieną pasidengs raukšlėmis, o vešlūs šilkiniai plaukai taps ploni ir reti.

Būkite su tuo žmogumi, kuris jus tikrai myli ir yra pasirengęs priimti jus tokį, koks esate šiandien, ir kuris jus palaikys kelyje į žmogų, kuriuo norite tapti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.