Citrinos žievelės niekada neišmetu. Dedu į šaldytuvą ant vidurinės lentynos

Citrinos žievelės panaudojimo galimybių yra daug, todėl į šiukšliadėžę jos geriau neišmeskite. Galite padaryti ją ne tik valymo priemone, bet ir puikia natūralia skalavimo priemone. Citrina yra tikra vitaminų bomba, nes joje yra daug vitamino C. Ji taip pat yra universali. Sužinokite, kaip naudoti citrinos žievelę.

Citrinos žievelė ir jos panaudojimas

Vasarą nėra nieko geriau už šaltą limonadą su mėtomis ir šviežia citrina. Toks natūralus gėrimas puikiai numalšina troškulį ir jame nėra jokių dirbtinių saldiklių ar konservantų. Daugelis mitybos specialistų taip pat rekomenduoja dieną pradėti nuo stiklinės vandens su citrina, kuri teigiamai veikia organizmo detoksikaciją, imunitetą ir medžiagų apykaitą. Tai gera naujos dienos pradžia. Negana to, citrinos sultys puikiai tinka salotoms ar žuviai, nes paryškina jų skonį. Daugelis žmonių neįsivaizduoja arbatos be citrinos. Tačiau ne tik pats vaisius turi daug naudos. Citrinos žievelė taip pat. Dėl jos naudojimo natūraliais metodais galime sutaupyti. Jei vartojate citriną, jokiu būdu neišmeskite jos žievelės! Papasakosime, kam galite ją panaudoti.

Ką daryti su citrinos žievele?

Galite naudoti ją kaip natūralų šaldytuvo gaiviklį. Šaldytuve kaupiasi daug įvairių maisto kvapų, kurie kartais gali būti nepakeliami. Ką su tuo daryti? Tiesiog sudėkite citrinos žieveles į dubenėlį ar lėkštę ir padėkite ant vienos iš šaldytuvo lentynų. Nereikia daug žievelės, užtenka vieno vaisiaus – nebent norite sustiprinti citrinos skonį, tada galite drąsiai naudoti dvi citrinas. Poveikį pajusite beveik iš karto. Įdėję citrinos žievelę į šaldytuvą, palaukite kelias minutes, tada jį atidarykite. Jus apgaubs malonus, gaivus, citrusinis aromatas. Iš karto naudotis šaldytuvu bus maloniau. Šis patentas atitinka „zero waste“ idėją, kuri teigia, kad nereikia nieko švaistyti! Dėl to žievelė gali būti sumaniai panaudota.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *