Dalykai, kuriuos reikia suspėti padaryti iki Naujųjų metų

Iki Naujųjų metų lieka vis mažiau savaičių ir dienų. Ar jau susidarėte sąrašą, ką dar reikia nuveikti šių metų gruodį? Atkreipkite dėmesį ir į šiuos dalykus, kuriuos verta atlikti iki kitų metų, kad šie būtų sėkmingi.

Susidėliokite veiklas

Suplanuokite likusias savaites taip, kad galėtumėte padaryti viską iki maksimumo. Geriausias padėjėjas šiuo atžvilgiu bus užrašų knygelė: susirašykite visus reikalus, įsipareigojimus, nesumokėtas skolas ir delspinigius.

Pabandykite sumokėti dalį skolų ir pabaikite pradėtas užduotis. Jei iki Naujųjų metų neturėsite tam laiko, tada pradėkite mažais žingsneliais. Taip bus kur kas geriau nei atidėti viską iki kitų metų.

Atsikratykite blogų įpročių ir streso

Stresas, priklausomybės ir blogi įpročiai yra patys baisiausi kompanionai, laukiant švenčių. Todėl būtina jų atsikratyti. Yra daugybė skirtingų būdų: sportas, dvasinės praktikos, meditacija, kelionės. Pradėkite dabar ir palaipsniui judėkite link tikslo. Žinoma, nepavyks to atlikti per kelias dienas. Tačiau galite bent jau pradėti kovą su blogais įpročiais ir sumažinti patiriamą stresą.

Sudarykite norų sąrašą

Metų pabaigoje įvertinkite prabėgusį laiką, prisiminkite džiaugsmingas akimirkas ir sudarykite norų sąrašą. Net jei per metus jo net neatsiversite, pasąmonė tai užfiksuos. Nustebsite, kiek daug išpildėte, jei atsiversite norų sąrašą po pusmečio ar visų metų.

Atlikite gerą darbą

Bent metų pabaigoje tapkite geresni ir padėkite tiems, kuriems reikia pagalbos. Padėkite draugui, kaimynui, atiduokite nereikalingus daiktus labdarai ar paaukokite pinigų gyvūnų prieglaudai. Atminkite, kad pagalba kitiems daro jus laimingesnius. Bumerango dėsnis veikia abiem kryptimis.

Išpildykite savo svajonę

Kad sukurtumėte šventinę atmosferą ir patikėtumėte pasaka, jums reikia stebuklo. O geriausia juo pasirūpinti pačiam. Padarykite tai, ko neišdrįsote anksčiau. Tai gali būti meilės prisipažinimas, drąsus poelgis, ilgai lauktas pirkinys ir pan.

Pašalinkite viską, kad nereikalinga

Tikriausiai tiksliai žinote, kam eikvojate savo energiją, laiką ir pinigus. Kodėl to neatsisakius 2020 metų išvakarėse? Toksiški santykiai, nemylimas darbas, vampyriški žmonės – visa tai reikalauja daug išteklių, kuriuos galėtumėte panaudoti, įgyvendindami savo svajones.

Aplankykite artimuosius ir giminaičius

Per chaotišką kasdienybę dažnai pamirštame artimiausius ir brangiausius žmones. Aišku, kad kiekvienas turi savo gyvenimą ir savo rūpesčius, tačiau reikia skirti laiko bendravimui ir vertinti tokias akimirkas.

Visi norime laimės, tad kodėl nepabandžius būti laimingesniems šiandien? Jei padarysite bent kelis dalykus iš šio sąrašo, Metalinės baltosios žiurkės metai atneš daug laimėjimų, atradimų ir galimybių pasiekti tai, ko norite.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.