Daug kas paaiškėja, kai žmogus suklumpa

Mus supa daug žmonių. Artimų, brangių, mylimų. Draugų ir bičiulių. Yra ir tiesiog pažįstamų. Taip pat yra “kenkėjų” ir priešų, kaipgi be jų? Savaime aišku, pasikliauji artimaisiais. Netgi neabejoji, kad jie artimi, kad jie padės, iškilus reikalui. Kaip mes patys jiems visada padedame.

Tačiau viskas stos į savo vietas, kai suklupsi.

Kai kurie puls padėti. Paklaus, kas atsitiko, padės atsistoti, aikčios, guos ir užjaus. O kiti abejingai praeis pro šalį. Nors lyg ir draugavote, kaip jums atrodė. Bendravote, bičiuliavotės. Tačiau jie praeis pro šalį.

Nieko baisaus. Taip pasitaiko. Tuos, kurie jus pakelė, kurie nupurtė jums dulkes nuo drabužių – pabučiuokite, padėkokite jiems. O tuos, kurie praėjo pro šalį, perkelkite iš draugų sąrašo į tiesiog pažįstamų kategoriją. Niekas neprivalėjo jums padėti. Pažįstami neprivalo. Reiškia, tegu būna tiesiog pažįstami. Nieko asmeniško, kaip sakoma. Jokių nereikalingų iliuzijų.

O dar yra tie, kurie nepraleis progos įspirti jums, suklupusiems ir gulintiems. Taip kad ilgai voliotis nevertėtų. Kalba eina apie jau minėtus “kenkėjus”, blogo linkinčius. Pažįstamus kenkėjus.

Yra dar viena originali žmonių rūšis: jie prieis ir apkaltins jus dėl to, kad suklupote ir nukritote. Ne taip ėjote, ne apie tą galvojote, esate visiškai neatsakingas išsiblaškėlis. Jie gali imti komanduoti: “suimk save į rankas, skudure! Neinkšk kaip šunytis! Stokis ir eik!” Jie irgi spardo gulintį, tačiau visiškai nuoširdžiai laiko spyrius stebuklingais. Taip ir sako, įspyrę: “Tai stebuklingas spyris!”

Štai toks mūsų įprastas gyvenimas. Liūdniausia ne tai, kad jus išdavė abejingieji ar įspyrė pikto linkintys. Ir ne tai, kad skaudžiai užsigavote, nukritę. Liūdniausia, kad žmonės, kuriuos laikėte artimaisiais, draugais, mylimaisiais, kaip dabar paaiškėjo, buvo viso labo pažįstami. Svetimi. Pagalbos ir užuojautos iš jų – nulis, o skausmo ir žalos – labai daug.

Štai ir paaiškėjo situacija. Labai skauda, kai suklumpi ir nukrenti. Bet situacija viską sustato į savo vietas. Nukritus, pagaliau sudužo rožiniai akiniai. Ir labai neprotinga šlubuoti pirkti naujų tokių pat akinių. Geriau paieškoti naujų draugų iš tų žmonių, kurie padėjo atsistoti, tarpo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *