Daugiau niekada neskalbsiu drabužių 40°C temperatūroje

Kokioje temperatūroje geriausia skalbti drabužius? Dauguma žmonių nustato tokią programą, kurios skalbimo temperatūra yra iki 40°C. Vis dėlto,  tai yra gana brangi klaida. Skalbimas šiek tiek žemesnėje temperatūroje padeda… sumažinti elektros sąskaitas.

Skalbti drabužius 40°C temperatūroje yra klaida

Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad tai yra universali temperatūra. Skalbimo mašinų programos automatiškai nustato „kasdienio plovimo“ režimus. Pasirodo, dažniausiai parenkama 40°C temperatūra nėra pats geriausias pasirinkimas.

Šiuolaikinės skalbimo mašinos turi daugybę programų. Gamintojai savo reklamose giriasi naujoviškais sprendimais ir inovatyviais skalbimo mašinų režimais. Vis dėlto, dauguma šios įrangos vartotojų vis tiek pasirenka paprastą skalbimo programą.

Kodėl 40°C temperatūros pasirinkimas yra bloga idėja?

Atsakymas yra labai paprastas, bet stebinantis. Daugumos drabužių skalbti 40°C temperatūroje paprasčiausiai neverta. Naujos skalbimo mašinos gali efektyviai skalbti drabužius 30°C temperatūroje.

Tai gali atrodyti kaip labai nedidelis skirtumas, tačiau vos 10°C skirtumas turi didžiulį poveikį jūsų piniginei. Tas pats skalbimo ciklas 40°C ir 30°C temperatūroje turi skirtingas energijos sąnaudas. Daugumoje skalbimo mašinų jis bus 0,5 kWh 40°C temperatūroje ir tik 0,3 kWh 30°C temperatūroje.

Daugumoje namų skalbimo mašina naudojama kelis kartus per savaitę. Esant dabartinėms elektros kainoms, sąskaitų skirtumas bus pastebimas jau po dviejų mėnesių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *