Dešimt daiktų namuose, kurių jums nereikia (bet vis tiek juos laikote)

Atsikratykite šių daiktų, kad išvalytumėte erdvę ir namai taptų jaukesni.

Šiandien su jumis pasidalysime daiktų sąrašu, kurie, kaip jūs manote, jums reikalingi, bet iš tikrųjų tik užgriozdina jūsų namų erdvę. Atiduokite juos labdarai, parduokite, padovanokite draugams arba išmeskite.

Kosmetika, kurios nenaudojate

Kartais tam tikro produkto tiesiog nebereikia, tačiau dėl kažkokių priežasčių vis tiek laikome jį savo kosmetinėje ar vonios kambario lentynoje. Taigi, sutelkite valią ir atsikratykite nereikalingų flakonėlių – tai gali padėti atlaisvinti erdvę. Jei tai ne lūpdažiai ar blakstienų tušas, kodėl gi nepadovanojus indelio ar tūbelės draugei?

Sugedę daiktai

Dažnai laikome sugedusius prietaisus, suplyšusius drabužius ar sulūžusius baldus tik todėl, kad gaila jų atsikratyti. Tuo tarpu tai tik užgriozdina mūsų namus. Jei daikto tikrai negalima pataisyti, geriausia jo atsikratyti.

Seni atvirukai, laiškai ir kino filmų bilietai

Taip, tai gali būti senų laikų ir tarpusavio santykių atminimo daiktai, tačiau laikui bėgant jie tampa tikru dulkių, kartais kenksmingų sveikatai, magnetu. Peržiūrėkite stalčius ir atsikratykite daugumos jų, jei ne visų, šių praeities paveldo vertybių. Arba tiesiog sutvarkykite juos: sudėkite į specialią dėžutę ar albumą, kuriame laikysite dokumentus, arba nuskenuokite ir paverskite juos elektroninėmis versijomis.

Perskaitytos knygos

Perkraustyti savo knygų spintą taip pat būtina. Būkite sąžiningi sau, prie kurių literatūros kūrinių tikrai negrįšite, ir padėkite juos į atskirą dėžę. Tada atiduokite juos draugams, surenkite išpardavimą arba nuneškite į labdaros fondą.

Senos virtuvės kempinėlės

Kartais virtuvė būna prigrūsta senų nešvarių kempinių ir valymo šluosčių. Tai ne tik šiukšlės – tai pavojingų infekcijų šaltinis. Taigi, paskubėkite išmesti šias senas valymo priemones ir įsigykite naujų.

Nereikalingos gumytės bei plaukų smeigtukai

Surūdijusiems seniems plaukų segtukams ir sulūžusioms ar ištemptoms gumelėms taip pat ne vieta jūsų namuose. Surinkite jas ir išmeskite dar šiandien.

Senos dėžės

Daugelis žmonių turi pomėgį laikyti dėžes nuo elektrinių prietaisų ar dovanų pakuočių. Jei jos jau kelis mėnesius stovi tuščios ir niekam nenaudojamos, geriausia jas išmesti arba perdirbti.

Vaistai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs

Įpraskite kas šešis mėnesius tikrinti vaistų galiojimo laiką. Išmeskite visus vaistus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs net ir kelias dienas – jie ne tik praranda savo savybes, bet ir tampa pavojingi jūsų sveikatai.

Prieskoniai ir padažai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs

Patikrinote savo tablečių galiojimo datą? Dabar metas pasidairyti po šaldytuvą ir virtuvės spinteles! Atidžiai pažvelkite į padažus ir prieskonius – jie dažnai metų metus ilsisi nenaudojami ir tampa tiesiog nebereikalingu šlamštu.

Nebereikalingi kabeliai ir įkrovikliai

Daugelis žmonių turi stalčių, pilną kabelių ir įkroviklių, kai kurie iš jų – iš prietaisų, kuriuos jau išmetė arba pardavė. Išnarplioti šį laidų tinklą niekada nepakenks.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *