Didžiausi Zodiako melagiai, kurie niekada neatgailauja

Nė vienas nenori gyventi apsuptas melo. Nepaisant to, žmonės ir toliau vienas kitam meluoja. Vieni tai daro dažniau, kiti – rečiau. Tačiau būtų kvaila tai neigti.

Astrologai tvirtai tiki, kad polinkis meluoti priklauso nuo žmogaus Zodiako ženklo. Tad kai kurie iš jų priklauso apsigimusių melagių kategorijai. Įdomu, ar Jūs pažįstate tokį žmogų?

Gyvenimas melo liūne

Vargu ar egzistuoja žmogus, kuriam patinka, kai jam meluoja. Gyventi apsuptiems melo bjauru ir koktu. Tačiau kaip nepakliūti į klasikinio melagio spąstus? Astrologai įsitikinę, kad pakanka išsiaiškinti žmogaus Zodiako ženklą.

Pavyzdžiui, Šaulys garsėja kaip pats teisingiausias Zodiako ženklas. Šio ženklo atstovai sako tiesą ir iš kitų reikalauja tokio pat sąžiningumo. Jie tiesmuki ir atviri, jie kovoja už teisybę, todėl melui jų gyvenime nėra vietos.

Vis dėlto, šio ženklo atstovai linkę save pervertinti. Jie gali prižadėti padaryti tai, ko nesugeba. Jei Šaulys renkasi melą, veikiausiai, jis trokšta įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Jis tai daro dėl asmeninės naudos.

Ožiaragiai nemėgsta meluoti, melas jiems – priešingas prigimčiai. Tačiau retsykiais visgi tenka gudrauti. Dažnai taip elgtis verčia aplinkybės, tačiau pamelavę šio ženklo atstovai jaučia kaltės jausmą ir sąžinės graužimą.

Avinai nėra linkę slėpti tiesos – jie pasirengę net artimiausiam žmogui rėžti tiesą į akis. Beje, jie tai daro gana įžūliai ir net nepamąsto apie kitų jausmus. Avino ženklo atstovai taip elgiasi ne iš blogos valios. Jie pratę iš pradžių padaryti kokį nors veiksmą, o tada pagalvoti. Įdomu tai, kad apgauti Aviną be galo lengva, nes jis vienas patikliausių Zodiako ženklų.

Mergelės pasižymi atvirumu. Jos neslepia savo minčių. Mergelėms gyvenime svarbu būti sąžiningoms ir išsaugoti orumą. Tačiau ir šis Zodiako ženklas kartais meluoja, veikiau yra priverstas tai daryti. Mergelės tai daro nepaprastai atsargiai, nes bijo, kad kas nors gali jas demaskuoti.

Jaučiams nepatinka meluoti, nes melas juos verčia palikti komforto zoną. Jei visgi tenka meluoti – jie jaučia diskomfortą. Tačiau dažniausiai šio ženklo atstovus meluoti verčia permainų baimė.

Liūtai iš prigimties yra gana egoistiški. Jie yra pasirengę padaryti bet ką, kad pasiektų savo tikslus. Liūtai neretai pasitelkia melą, norėdami realizuoti save ir kitų akyse atrodyti geresni nei iš tiesų yra. Tačiau melas gali iškrėsti piktą pokštą ir sugadinti Liūto reputaciją.

Vandenis – talentingas melagis, prikibti kaip ir nėra prie ko. Visgi, jis labiau vertina karčią tiesą nei saldų melą, mat jis numato savo veiksmų pasekmes ir suvokia, kad klasta negali baigtis geruoju.

Svarstyklės neretai turi žemą savivertę. Todėl šio ženklo atstovai dažnai meluoja, norėdami pasirodyti geresni nei yra iš tiesų. Beje, pričiupti juos meluojant – beveik neįmanoma. Be to, Svarstyklės bendraudamos su aplinkiniais dažnai elgiasi veidmainiškai. Jos sako tai, ką pašnekovas nori girdėti.

Žuvys – vienas gudriausių ženklų, jam būdinga meluoti dėl asmeninės naudos. Melas tampa apsaugine reakcija, tam tikru įrankiu saugančiu trapų vidinį pasaulį. Be to, šio ženklo atstovai dažnai apgaudinėja patys save. Jie gyvena savo iliuzijų pasaulyje, kuriame tiesa skaudina.

Trys pagrindiniai melagiai pagal Zodiako ženklą

Vėžiai vertina savo asmeninę erdvę ir nėra linkę atsiverti. Todėl jiems dažnai tenka meluoti ar nutylėti, kad tik niekas nepriartėtų pernelyg arti. Taip pat neretai šio ženklo atstovai apgaudinėja savo artimuosius ir net pačius save. Šiems asmenims tiesa be galo nemaloni, o melas tampa jų išsigelbėjimu.

Garbingąją antrąją vietą mūsų sąraše teisėtai užima Skorpionai. Tai žmonės, kurie meluoja norėdami save apsaugoti. Melas jiems – savotiška savigyna, būtina priemonė. Tiesa ta, jog Skorpionas labai pažeidžiamas ženklas.

Skorpionas dažnai vadinamas pačiu sukčiausiu Zodiako ženklu. Nors dažniausiai šio ženklo žmonės nemeluoja, o tik nutyli kai kuriuos dalykus, taip dar labiau suklaidindami kitus žmones. Taip pat retsykiais jie pasitelkia suktybes ir melą, norėdami atkeršyti.

Mūsų sąrašą karūnuoja Dvynių ženklas. Beje, tai neturėtų nieko stebinti, mat Dvyniams būdinga dvejopa prigimtis. Vėjavaikiškumas ir lengvabūdiškumas dažnai pakiša koją šio ženklo atstovams. Melas jiems tampa paprasčiausiu žaidimu. Jie meluoja ne dėl kokio nors konkretaus tikslo, o dėl smagumo.

Taip pat Dvyniai meluoja, kai nežino kaip elgtis tam tikroje situacijoje. Tai apsauginė reakcija, įprotis. Su nepažįstamu ir nemaloniu žmogumi šio ženklo atstovai dažniausiai elgiasi mandagiai, o vėliau už nugaros kalba apie jį bjaurius dalykus. Dviveidiškumas – natūralus šio ženklo bruožas.

Smalsu, ar sutinkate su astrologų pateiktu melagių sąrašu? Būtų įdomu sužinoti Jūsų nuomonę!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *