Didžiausia moterų klaida, kuri akimirksniu atstumia vyrus

Ar kada pagalvojote apie tai, kad vienoms moterims pasiseka meilėje, nes jos sutinka tinkamus vaikinus, o kitos tarsi atstumia vyrus nuo savęs? Ar jums irgi nutiko kažkas panašaus: sutikote gražų vaikiną, atrodo, kad viskas gerai, bet staiga jis… dingo. Neskambino, neprašė vėl susitikti. Ar jums įdomu, kas atsitiko? Ką jūs pasakėte ar padarėte ne taip? Kuo jūs jam netikote?

Ypač apmaudu tampa tada, kai panaši situacija kartojasi vėl ir vėl. O kitoms merginoms, atvirkščiai, visuomet sekasi: jos traukia visus vyrus – ir kiekvienas iš jų geresnis už kitą. Kodėl taip yra? Kiekvieną kartą, kai moteris įsimyli vyrą, ji jaučia, kad jai reikia parodyti, jog jai jis yra taip pat įdomus. Kaip gali būti kitaip? Galų gale, juk jis gali nepastebėti signalų, ir ji jo neteks amžiams! Kažkodėl ji mano, kad jei vyras ims tikėti tuo, jog yra mylimas, jis būtinai supras, kas vyksta, ir liks su ja visam laikui.

Moterys šiuos signalus siunčia skirtingais būdais. Kai kurios iš jų nuolat siunčia žinutes, kad primintų, ką galvoja ir kad prisimena šį vyrą. Kitos kviečia kartu kur nors nuvykti ir užsiimti kokia nors bendra veikla. Dar kitos – kankina juos klausimais, kaip vyras jaučiasi šiuose bendruose santykiuose, skambina ir klausia, kodėl jis neskambina ir pan. Ir net jei jūs tai darysite iš visos širdies ir iš pradžių tai atrodo nekenksminga ir miela, taip bus ne visada. Jei su šiais „signalais“ persistengsite, pasieksite priešingą rezultatą –  vyrą nuo savęs atstumsite. Jūs tiesiog prarasite žavumą ir patrauklumą jo akyse.

Taip yra todėl, nes vyrai yra medžiotojai, juos traukia moterys, kurias reikia sumedžioti. Juos traukia tai, ką reikės užkariauti, siekti, o ne tai, kas visada ranka pasiekiama – tiesiog imi ir mėgaujiesi. Žinoma, vyras neturi nieko prieš, kad jūs inicijuojate kažkokius bendrus pokalbius ir susitikimus. Tačiau nepamirškite, kad jam reikia laisvės ir erdvės jūsų siekti, tai leidžia jam jaustis tikru vyru. Tik tada jis supranta, kad esate labai vertingas „grobis“. Beje, net jei palaikote santykius su kuo nors kitu. Vyrams reikia erdvės. O kai moteris per aktyviai vyrui rašo, kviečia, inicijuoja susitikimus, skambina, jis jaučiasi per daug spaudžiamas. Net jei jis sutinka susitikti ar pasikalbėti.

Jei tai darysite iš baimės prarasti jį, jis iš karto tai pajus. Taigi, kai kitą kartą norėsite parašyti žinutę ar paskambinti vyrui, paklauskite savęs:

„Ar aš noriu tai daryti todėl, kad bijau, ar todėl, kad man tai patinka?“ Jei jus valdo baimė prarasti, vyras iš karto tai pajus, o jūs jo akyse prarasite buvusį patrauklumą. Jis pasijaus, tarsi būtų uždarytas narve. Dėl to jis atsitrauks, kad atgautų jam reikalingą erdvę. Užuot be galo siuntusi ir siuntusi vyrui signalus, suteikite jam erdvės. Laisvės jausmą. Pasirinkimo laisvę.

Jei nenorite jo atstumti, palikite jam vietos jūsų siekti. Be abejo, kad taip elgtis nėra lengva, ypač kai jus apima noras sužinoti, ar jūs jam patinkate. Bet teks, jei nenorite jo prarasti visam laikui.

Užuot smaugusi jį žinutėmis ir kvietimais susitikti, leiskite jam jūsų pasiilgti. Jūsų patrauklumas jo akyse daug kartų padidės, kai jūsų… nebus šalia. Jei vyrui tikrai būsite įdomi, pokalbius ir susitikimus inicijuosite ne tik jūs. Kai jis kažko labai norės, jis visada ras laiko ir būdų kaip su jumis susisiekti.

Jei vis tiek labai norite viską susiplanuoti pati – paskambinkite vyrui, pasitarkite dėl pasimatymo (geriau – po kelių dienų) ir toliau gyvenkite savo gyvenimą. Dirbkite, užsiimkite savo reikalais ir pomėgiais, kol ateis pasimatymo diena. Jei jis norės – per tą laiką jums paskambins ar parašys, o jei ne – teks laukti susitikimo.

Jūs turite turėti savo draugus ir savo gyvenimą, kad vyro akyse atrodytumėte tikrai „vertinga“, ir nebūtumėte visada pasiekiama. Norint laimėti ar išlaikyti vyro dėmesį, nereikia jokių specialių tam būdų. Tiesiog gyvenkite savo gyvenimą ir mėgaukitės kiekviena diena! Taip elkitės todėl, nes taip viskas atrodo daug natūraliau, o tuo pačiu gyvensite visavertį gyvenimą, o ne bijodama ir laukdama ar jis paskambins, ar nepaskambins. Taip, tai sunku, bet būtina. Patikėkite, toks elgesys labiau patrauks vyro dėmesį, nei jo atakavimas SMS žinutėmis.

Suteikite jam laisvės siekti jūsų! Jei vyras pajaus, kad jam gera su jumis, tai jūsų žingsnis atgal paskatins jį persikelti į erdvę, kurią jūs jam atvėrėte. Tuo pačiu metu, kas yra labai svarbu jam, jis jausis kaip medžiotojas, o ne auka, įvaryta į spąstus.

Kai tik vyras apsipras šioje „meilės erdvėje“ ir supras, kad čia yra saugu, jis norės joje praleisti vis daugiau laiko. Visada sudarykite tokias sąlygas, kad jis jus vytųsi, ir kad jis būtų medžiotojas, o ne jūs. Ir svarbiausia, kad jūs būtumėte nusipelniusi būti jo persekiojama.

Tuo metu vyras susirūpins, kad neprarastų jūsų. Ir tik tada, kai jis nuspręs, kad esate verta jo dėmesio ir kad reikia nepaleisti jūsų, bus daug lengviau su juo sukurti ir palaikyti gerus, ilgalaikius ir nuoširdžius santykius. Taigi, neskubėkite! Viskam savas laikas!

Nekartokite kitų moterų klaidų: nesivaikykite vyrų, o būkite savimi, gyvenkite savo gyvenimą ir mėgaukitės kiekviena diena. Tai yra patraukliausias dalykas, kuris gali būti jumyse!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.