Drėgmė namuose bus pamiršta. Užteks vienos paprastos gudrybės

Rudens ir žiemos sezonai yra palankūs šiam nemaloniam reiškiniui. Jei neveiksite greitai, vėliau galite būti neigiamai nustebinti, kai pamatysite, kad jūsų namuose auga pelėsis. Sužinokite, kaip namuose kovoti su drėgme.

Taip jau atsitinka, kai užuot kabinę drabužius lauke, skalbinius, laikome patalpoje. Be to, prastas namų šildymas ir vėdinimo trūkumas taip pat prisideda prie drėgmės atsiradimo. Per labai trumpą laiką ant sienų ir lubų galite pastebėti rudai žalių taškų. Jei norite išvengti tokio likimo, naudokite šias priemones.

Ką reikia žinoti apie drėgmę namuose?

Pasirodo, rekomenduojamas patalpų drėgmės lygis turi būti nuo 30 iki 60%, esant 20–22 laipsnių kambario temperatūrai. Tačiau jei šis lygis viršijamas, taip pat padidėja pelėsio atsiradimo rizika . Verta prisiminti, kad jis labai kenkia mūsų sveikatai ir gali sukelti rimtų ligų. Patalpos turi būti reguliariai vėdinamos net esant minimaliai temperatūrai. Pirmasis simptomas, kuris turėtų jums sukelti nerimą, yra rūko kvapas. Laikui bėgant jis taps vis intensyvesnis. Jo užmaskavimas oro gaivikliais turės labai prastą ir laikiną poveikį.

Kaip atsikratyti drėgmės?

Nereikia išleisti daug pinigų specializuotai įrangai ar chemikalams. Tiesiog naudokite tai, ką turime po ranka. Pirmiausia verta naudoti sodą arba stambiagrūdę jūros druską, nes šie daiktai puikiai tinka ne tik virtuvėje. Visų pirma, viena iš jų savybių yra greitas ir efektyvus kvapų sugėrimas. Tereikia dubenėlio, į kurį turite supilti vieną iš pasirinktų produktų ir ant jo uždėti marlę. Po keliolikos valandų pastebėsite, kad buitinis absorbentas ištirpo. Tada tiesiog pakartokite visą procedūrą.

Kaip išvengti drėgmės?

· Pirkite augalus, kurie natūraliai reguliuoja oro drėgmę.

· Pakeiskite savo rutiną, geriau atsisakykite ilgų maudynių vonioje ir greitai nusiprauskite po dušu. Išdžiovinkite skalbinius ant radiatoriaus arba vonios kambaryje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *