Du veiksniai, būtini sveikiems ir meilės kupiniems santykiams sukurti

Tyrimai rodo, kad iš esmės mūsų laimė priklauso nuo mūsų santykių. Štai dvi savybės, kuriomis pasižymintis jūsų potencialus partneris leis jums suprasti, kad jis ar ji yra tinkamas žmogus meilės santykiams! Iš santykių guru Jane Austen galime pasisemti puikios išminties. Ji teigia, kad potencialiame partneryje reikia ieškoti dviejų dalykų: pagarbos ir dėkingumo. Atidžiau pažvelkime į šiuos du aspektus, kad suprastume šio patarimo esmę!

Kas jums imponuoja kitame asmenyje? Ar tai galėtų būti tam tikra savybė ar įgūdis? Kai kuriems tai gali būti ypatinga stiprybė, pavyzdžiui, intelektas ar lyderystė, arba tokia savybė kaip užuojauta ir gerumas. Kitiems tai gali būti ypatinga kūrybinė dovana. Idealiu atveju, žinoma, tai yra savybių ir gebėjimų derinys.

Jei ketinate dalį savo dienos skirti tam tikram asmeniui, kuris turi kažką, į ką ir jūs norėtumėte investuoti, į ką norėtumėte įsitraukti, net jei tai būtų tik pagalbinis vaidmuo, viskas yra gerai. Ryšys su mylimo žmogaus tikslu taip pat suteikia jums pasitenkinimą būnant šalia to žmogaus. Laikas ir atsidavimas, kurį skiriate šiam asmeniui, yra jūsų būdas dalyvauti įgyvendinant jo tikslus, kuriuos jūs taip pat vertinate.

Tačiau tik gerbti žmogų nepakanka. Santykiai yra tarsi dvipusio judėjimo gatvė. Antroji būtina santykių sudedamoji dalis yra dėkingumas. Dėkingumas reiškia, kad jūsų potencialus sutuoktinis dėl jūsų daro kažką, už ką galite būti jam dėkingi. Šio asmens savybės ir gebėjimai turėtų daryti tiesioginę teigiamą įtaką jūsų gyvenimui. Turėtumėte matyti, kaip šio asmens egzistavimas gerina ir jūsų gyvenimą.

Atkreipkite dėmesį, kad susikoncentravimas yra vidinis. Simpatiškumas – čia netinka. Negalima vertinti žmogaus vien todėl, kad jis turi gražius plaukus ar tobulą figūrą, ir tikrai nereikėtų to daryti dėl to, kad žmogus turi gerą darbą ir pinigų. Visi šie dalykai ateina ir praeina, o santykiai, užsimezgę ant tokio nepastovaus pagrindo, labai greitai baigiasi. Vidinės savybės ir gebėjimai lieka žmogui visam likusiam gyvenimui!

Taigi, prieš užmegzdami santykius su kitu žmogumi, turėtumėte išanalizuoti šias dvi savybes: pagarbą ir dėkingumą!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *