Energetiškai pavojingų santykių rūšys: kaip apsisaugoti nuo problemų ir rasti savo laimę?

Meilė ne visada yra nuoširdūs jausmai ir lygybė. Gana dažnai santykiai vystosi pagal neigiamą scenarijų. Dažnai žmonės negali suprasti, kad jų meilė yra toksiška ir atima per daug jėgų ir energijos. Yra 4 energetiškai pavojingų santykių rūšys.

Daugeliu atvejų santykiai yra destruktyvūs, kai bent vienas iš žmonių yra energetiškai pavojingas. Norint apsisaugoti nuo visų aprašytų destruktyvių santykių tipų, jums padės gebėjimas iš anksto atpažinti toksiškus žmones.

Gelbėtojo ir aukos santykiai

Daug blogiau, jei atliekate gelbėtojo vaidmenį. Antroji pusė nuolat patenka į bėdą dėl savo žalingų įpročių ar baisaus charakterio, o jūs ją gelbstite bandydamas ištaisyti žmogaus ydas ir priversti jį jaustis laimingu.

Tai labai pavojinga situacija. Net jei žmogus taip elgiasi netyčia, tai jo problemos, o ne jūsų. Meilėje kartais svarbu aukotis ir padėti savo sielos draugui atsikratyti problemų, tačiau pagrindinis žodis čia yra „kartais“. Jeigu žmogus yra kvailas ar nerūpestingas, kad negali pasirūpinti savimi, jums tikrai neverta eikvoti jam savo laiko ir jėgų. Tai turbūt pats pavojingiausias toksiškų santykių tipas.

Tėvo ir vaiko arba motinos ir vaiko santykiai

Tokio tipo santykiai taip pat itin neigiami, nes abu žmonės šiuo atveju negali atsiverti šimtu procentų. Tas, kuris yra „tėvas“, nuolat rūpinasi sielos draugu ir nieko iš jo negauna.

Tas, kuris yra „vaikas“ santykiuose, nesivysto ir nuolat yra mylimo žmogaus šešėlyje. Jis kartais gauna daug įvairių pašalpų pinigais ir rūpesčiu, bet jis netobulėja. Savarankiškas žmogus, norintis savarankiškai eiti į priekį gyvenime ir nuo nieko nepriklausyti, niekada nepriims tokio vaidmens. Jei jūs ar jūsų antroji pusė esate visiškai priklausomi, tai bloga žinia, nes jūsų santykiai kuriami energetiškai neteisingai.

Pasitaiko ir atvirkštiniai atvejai, kai žmogus yra stiprus ir išmintingas, bet priverstas atlikti tėvo vaidmenį, nes antroji pusė itin neatsakinga ir visoms savo klaidoms vis ieško pasiteisinimų. Jei kas nors iš anksto pasirenka aukos ir bejėgio berniuko ar mergaitės vaidmenį, bėkite nuo tokių santykių.

Santykiai su provokacijomis ir per dideliu emocionalumu

Yra žmonių, kurie negali gyventi be dramos. Jei abu žmonės tokie, tai tokie santykiai labai greitai baigsis. Jei vienas provokuoja, o kitas pasiduoda provokacijoms, tai tokie santykiai jau trukti metus ar net dešimtmečius.

Tai tipiškas energetinio vampyrizmo atvejis. Jei jaučiate, kad jūsų sielos draugui reikia dramos ir jums reikia ramybės, turite išeiti, nes atiduosite viską visiškai iš savęs, bet mainais nieko negausite.

Konkuruojantys santykiai

Kitas itin brangus santykių tipas – kai abu žmonės arba vienas žmogus yra suinteresuoti užimti lyderio poziciją meilėje. Kai abu kovoja dėl sosto, tai labai vargina. Apskritai meilė neturėtų būti konkurencija. Meilės santykiai yra harmoningiausi, kai abu žmonės vienas kitą papildo ir, priklausomai nuo esamos situacijos, pakaitomis atlieka lyderio ar asistento vaidmenį.

Jei vienas nori būti stipresnis už kitą, tai tas, kuris nenori būti lyderiu, turės būti pavaldiniu. Tai gali būti labai sunku savigarbai. Būkite atsargūs su tais, kurie nori jus sugniuždyti, nes taip prarasite pasitikėjimą savimi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *