Frazės, kurios labai erzina vyrus. Stenkitės jų nekartoti

Jei jūsų vyras yra šventasis, tada jis ištvers bet kokias moteriškas užgaidas ir rūpesčius. Tai bus jo švelnios prigimties ženklas, tačiau tai ne visada naudinga santykiams. Poroje viskas turėtų būti harmoninga. Partneriai turi gerbti vienas kitą, išklausyti ir palaikyti. Yra 7 frazės, kurias gana dažnai mėgsta kartoti moterys ir taip iš karto suerzina savo vyrą. Ateityje stenkitės šių frazių nekartoti dažnai!

1. Tavo sūnus ir vėl įsivėlė į muštynes!

Svarbiausias žodis čia yra „tavo“. Kai nutinka kažkas gero, moterys dažnai sako „mano“ arba „mūsų“, taip parodydamos pagarbą, o kai vaikas susipyksta su kuo nors ar padaro ką nors ne taip, tada mielos mamos nepraleidžia progos dėl to apkaltinti vaikų tėtį. „Tavo sūnus vėl įsivėlė į muštynes“, „Pažiūrėk, ką tavo sūnus padarė!“, „Ar taip tu augini sūnų?!“ – juk tikrai esate girdėję tokių frazių… Moterys, tokie kaltinimai nebus naudingi nei vaikui, nei jūsų partneriui. Juk tai JŪSŲ vaikas, vadinasi, jūs taip pat esate už jį atsakinga.

2. Dabar aš padarysiu tvarką, atrodysi kaip žmogus!

Jei jau nusprendėte susituokti su savo išrinktuoju, tai jau reiškia, kad priimate vienas kitą tokius, kokie esate. Jūs sutinkate su bet kokiais savo partnerio trūkumais ir privalumais, kuriuos pastebite charakteryje ir išvaizdoje. Be to, jums būtų geriau iš viso nesigilinti į juos, nes kai ką nors mylite, šis jausmas galioja absoliučiai visiems bruožams ir savybėms. Žinoma, turėtumėte padėti vienas kitam tapti geresniais žmonėmis, tobulėti ir praturtinti vienas kitą visaip, kaip tik galite, tačiau NIEKADA nesakykite partneriui, kad jis nėra pakankamai geras!

3. Tu esi skolingas man, nes aš esu su tavimi!

Jūs turite rūpintis vienas kitu, padėti, saugoti, patenkinti vienas kito poreikius ir visais būdais palaikyti, BET (!) kiekvienas iš jūsų turėtų turėti ir asmeninę erdvę. Štai kodėl neįmanoma reikalauti pastovaus dėmesio iš partnerio. Patikėkite, jei suteiksite vienas kitam galimybę pabūti vieniems, tai bus naudinga.

4. Aš noriu mylėtis, o gal nenoriu…

Vyrai negali pakęsti, kai moterys juos erzina su intymiais santykiais, ypač, kai iš anksto žino, kad šįvakar tai neįvyks. Rimtai, moterys, nebūkite tokia žiaurios, juk tai fiziologija. Be to, tokie žaidimai ilgainiui gali sugrįžti kaip bumerangas, kai vyras visuomet jausis pavargęs ir jūsų nebenorės.

5. Ar nupirksi man mašiną, kailinius ir žiedą su deimantu?

Visas dovanų žavesys yra dovanoti jas savo noru. Nedaug žmonių mėgsta išleisti tonas pinigų vien dėl to, kad jų mylimasis kažko staigiai užsigeidė. Patikėkite, jei vyras jus labai myli, jis jums duos viską, kas geriausia (kiek tik tai įmanoma išpildyti). Ne visada tai bus labai brangios dovanos, tačiau mylinčiai moteriai patiks net ir malonios smulkmenos! Svarbiausia yra dėmesys ir jausmai, o brangiems pirkiniams galite užsidirbti kartu arba laukti, kol vyras tvirtai atsistos ant kojų ir tai padarys savarankiškai jūsų abiejų džiaugsmui!

6. Aš negaliu be tavęs gyventi!

Ši frazė neleidžia vyrams kvėpuoti, ypač, jei ji skamba iš moters lūpų per dažnai. Visi džiaugiasi, kad jūs tikrai labai mylite vienas kitą, tačiau visa tai turėtų būti protinga ir ne per daug. Galite mylėti partnerį, tačiau tuo pat metu turėtumėte suprasti, kad vyrui reikalinga ir asmeninė erdvė. Jis turėtų jausti, kad per savo komandiruotes ar kitas keliones jūs jaučiatės savarankiška ir rami, o ne liejate ašaras į pagalvę.

7. Kaip tai padaryti?

Šiame punkte kalbame apie atsakomybės perkėlimą, kai moterys sąmoningai apsimeta, kad nesupranta, kaip susidoroti su tam tikra užduotimi. Tai neteisinga, nes poroje turėtų būti keletas neišsakytų taisyklių, kas už ką atsakingas. Neužkraukite visų darbų ant vyro pačių, daug ką galite padaryti ir pačios!

Šios 7 frazės turėtų būti sakomos vyrams kuo rečiau! Pagalvokite apie savo elgesį, jei norite pagerinti savo santykius su partneriu. Stenkitės būti atrama vienas kitam, kad abu jaustumėtės patogiai ir laimingai! O kokios 7 frazės, jūsų manymu, turėtų sudaryti tokį sąrašą? Ar sutinkate su šiomis, o gal jas pakeistumėte?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *