Frazės, po kurių verta baigti santykius

Yra žodžių, kuriuos išgirdus iš mylimojo viduje apsiverčia. Kito žmogaus elgesys ir pasakytos frazės gali išduoti, ką jie tikrai apie mus galvoja. Nesvarbu, kad protas bando ieškoti paaiškinimų, kas vyksta, ir įtikinti, kad viskas nėra taip blogai. Siūlome sužinoti, kada turėtumėte įsiklausyti į save ir nutraukti santykius su partneriu.

Frazės, kurios turėtų jus priversti susimąstyti

„Visos moterys iš manęs norėjo tik materialių dalykų. Džiaugiuosi, kad tu kitokia!” Naivu manyti, kad būtent dėl to partneris išsiskirdavo su ankstesnėmis merginomis. Taip sako žmogus, kuris bando gražiai perteikti mintį, kad jis nesiruošia rūpintis ir vertinti savo sielos draugo, bet bando rasti savo elgesio pateisinimų.

„Aš nesu pasirengęs šeimai, aš – už atvirus santykius!” Čia vyras viską sako teisiai šviesiai – jums sakoma, kad jis su jumis neplanuoja ateities, o jei planuoja, tada neaišku, kokiu statusu. Bet kažkodėl daugelis moterų tai išgirsta kitaip: „aš pasikeisiu, pakeisiu savo nuomonę”. Deja, šiuo atveju pokyčiai yra reti…

„Tai tavo problemos, man jos nerūpi!” Ši frazė taip pat parodo kai kurių vyrų mąstymą: neturiu nieko bendro, todėl nesu už nieką atsakingas. Tada kyla klausimas – koks yra jūsų statusas šiuose santykiuose? Tarnaitė, meilužė, gera draugė? Vargu ar tokiuose santykiuose yra pagarba ir palaikymas.

„Gal neviešinkime savo santykių?” Atrodo, kad čia viskas aišku – žmogus akivaizdžiai nėra pasirengęs pripažinti jūsų kaip partnerio ir prisiimti atsakomybę, tačiau galbūt jis turi kokių nors paslapčių (pavyzdžiui, kitų santykių). Keista, kad dėl kažkokių priežasčių kai kurios moterys mano, kad tai yra labai romantiška, nors vyras paprasčiausiai bijo tai paviešinti.

„Aš tavęs nelaikau, jei nori – išeik!” Žmogus tiesiog pasako, kad neketina aukotis ar atsižvelgti į jūsų nuomonę ir jūs jam nesate vertinga. Jei nusprendėte likti, vadinasi, visos draugystės sąlygos jums tinka (nors dažnai taip nebūna, o jūs tikitės pokyčių ir ieškote paaiškinimų, kodėl tai vis neįvyksta). Todėl geriausia, ką galite padaryti, kad sutaupytumėte savo laiko ir jėgų – palikti tokį žmogų ir sukurti vietą naujiems, sveikiems santykiams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.