Griežčiausios Zodiako mamos

Kaip Zodiako ženklai auklėja savo vaikus? Kiekviena mama myli savo vaiką labiausiai, tad sužinokime, kokį auklėjimo modelį jos renkasi.

Nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų mama stengiasi daryti viską, kad jis jaustųsi gerai. Bet tada prasideda laikotarpis, kai reikia pradėti auklėti savo vaiką, kažkada pagirti, kažkada pabarti. Kiekviena mama turi savo požiūrį į šį klausimą. Straipsnyje papasakosime, kaip mamos augina vaiką, priklausomai nuo jų Zodiako ženklo.

Avino ženklo moterys yra galingos ir nuolaidžios asmenybės. Jos yra puikios lyderės. Tiek namuose, tiek darbe jos demonstruoja tokias savybes kaip griežtumas, iniciatyvumas ir atsparumas stresui. Tokia mama sugeba susitvarkyti ne tik su vienu vaiku, bet ir su keliais vaikais iš karto. Ji gebės tinkamai organizuoti namų ruošos darbus, paskirstyti pareigas.

Liūto ženklo moterys rodo lyderystę visame kame. Tokia mama kontroliuoja savo vaikus. Jos vaikai nesėdi be darbo, mama visada sugalvos jiems naudingos veiklos. Ji mano, kad vaikai turi nukreipti savo energiją tinkama linkme, todėl stengiasi juos siųsti į įvairius būrelius, be to, ji pati asmeniškai dalyvauja jų ugdyme.

Moterys, gimusios po Mergelės ženklu, dažnai rodo pernelyg didelį rūpestį savo vaiku. Šios mamos per daug nerimauja dėl savo vaiko, bando apsaugoti jį nuo įvairiausių pasaulio pavojų. Štai kodėl jos yra griežtos vaiko atžvilgiu. Jos taip pat daug laiko skiria jo fiziniam ir protiniam vystymuisi.

Skorpiono ženklo moterys stengiasi duoti savo vaikui tai, kas geriausia. Tokia mama nori, kad jos vaikas išsiskirtų iš kitų, būtų pats erudiciškiausias, tvarkingiausias, sportiškiausias. Ši moteris gali nepastebėti, kaip ji perkrauna savo vaiką.

Aš geriau žinau, ko tau reikia“ – tai Šaulio ženklo mamų šūkis. Šaulio ženklo moterys nenori, kad vaikas padarytų kokių nors gyvenimiškų klaidų, tad kiek įmanoma stengiasi jį kontroliuoti. Jos stengiasi viską išspręsti už savo vaiką ir dėl to negirdi jo nuomonės. Todėl tarp jų dažnai kyla konfliktų.

Ožiaragio ženklo mama bando nepastebimai kontroliuoti savo vaiką. Ji gali apsimesti, kad suteikia jam visišką veiksmų laisvę, o pati stebi rezultatą iš šono. Pavyzdžiui, ji netikrins vaiko pažymių knygelės, o paskambins mokytojui ir išsiaiškins, kaip jam sekasi mokytis. Šis metodas leidžia jai suprasti, ar vaikas yra pasirengęs savarankiškumui. Jei rezultatas bus neigiamas, ji padės jam įgyti trūkstamą įgūdį.

Jaučio ženklo moteriai šeima visada yra pirmoje vietoje. Ji siekia užpildyti namus šiluma, jaukumu, švelnumu, rūpesčiu ir tarpusavio supratimu. Ši moteris išklauso savo vaiką, stengiasi juo pasitikėti ir moko būti savarankišku. Tačiau kartais ji vis tiek per daug jaudinasi dėl savo vaiko ir todėl juo rūpinasi šiek tiek daugiau nei reikia.

Mama, kurios Zodiako ženklas yra Žuvys, nėra linkusi perdėtai kontroliuoti vaiką. Dėl savo filosofinio požiūrio į gyvenimą ji rami dėl to, kad vaikas kartais gali gauti blogą pažymį mokykloje arba susilaužyti ranką nukritęs nuo dviračio. Tačiau ši mama labai stengiasi atpratinti vaiką būti kaprizingu, ji negali pakęsti pykčio priepuolių.

Svarstyklių ženklo mamos moko vaiką savarankiškumo nuo mažens. Jos puikiai supranta, kad kažkada jam teks gyventi atskirai nuo tėvų, pačiam priimti sprendimus. Todėl tokia mama vaikui skiepija pasitikėjimą savimi, atsakomybę, gebėjimą logiškai mąstyti ir pagrindinius gyvenimo įgūdžius.

Vėžio ženklo moterys myli vaikus. Toks žmogus gali susidoroti net su visa minia vaikų. Galbūt ji net nėra griežta vaikams, bet jie vis tiek jai paklus. Atrodo, kad ši mama iš anksto jaučia, ko nori jos vaikas, kuo jis užsiima ir kas jam kelia nerimą. Pirmiausia ji moko savo vaiką gėrio ir blogio, teisingumo ir sąžiningumo sąvokų.

Dvynių ženklo mama stengiasi tapti savo vaiko drauge. Ji nebara jo už kiekvieną nusižengimą, o stengiasi suprasti ir ramiai paaiškina, kaip pasielgti teisingai. Tokia mama visada ras laiko išklausyti savo vaiką ir duos jam gerų patarimų. Kiekvieną dieną ji laimi vaiko pasitikėjimą.

Vandenio ženklo moteris nuolat stengiasi tobulėti visame kame, tad vaiko auginimas – ne išimtis. Ji labai nori suprasti, kas vyksta šio mažo žmogaus galvoje nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų. Norėdama tai padaryti, ji netingi skaityti daug literatūros. Ši mama įsitikinusi, kad užsiimti vaiko ugdymu būtina kiekvieną dieną.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *