Gyvenimas nuo švaraus lapo

Žvilgtelėjau šiandien pro langą, o ten – balta, balta. Pasnigo. Baltas užtiesalas. Balta drobė. Švarus lapas. Ir susimąsčiau: o ką reiškia pradėti gyvenimą iš naujo, pradėti nuo švaraus lapo? Kaip mes tai suprantame? Visiškai nubraukti praeitį, užmiršti, išdeginti savyje… Argi tai įmanoma?

Visiškai paneigti save, nugyventus metus, įgytą patirtį, požiūrį į gyvenimą, žmones, save, pasaulio sąrangą.

Tikriausiai taip nebūna. Netgi po sniegu kai kur lieka žaliuoti žolės lopinėliai, išlieka spalvingi rudeniniai lapai ir pėdsakai, kuriuos paliko žmonės, gyvūnai, mašinos. Ir jie egzistuoja. Į juos galima užmerkti akis, neigti, kad jų esama. Tačiau realybės tai nepakeis.

Kad ir ką bedarytume, praeitis liks su mumis. Pakeisti jos neįmanoma. Tačiau galima iš naujo permąstyti, pasidaryti išvadas ir pasiimti iš ten viską, kas buvo geriausio.

Juk ten, praeityje, būta ir laimingu akimirkų, netgi ištisų valandų, dienų, savaičių, į kurias sugrįždami, pasisemiame energijos, gyvybinių jėgų ir išminties. Tie momentai padeda mums kurti ateitį.

Jeigu praeitis trukdo gyventi dabar, ją galima transformuoti, perrašyti ir pergyventi kitaip.

Gyvenimas nuo švaraus lapo – kai atsikratai senų, atgyvenusių mąstymo ir elgesio šablonų, stereotipų, neefektyvių ir kenksmingų įpročių. Tai sąmoningi veiksmai, priimto sprendimo rezultatai, o ne gyvenimiškos katastrofos ar asmeninės tragedijos pasekmės.

Gyventi nuo švaraus lapo – tai kitaip, naujai mąstyti, jausti atsakomybę už savo gyvenimą ir už tuos, kurie greta tavęs, už sveikatą, karjerą, santykius.

Gyventi nuo švaraus lapo – tai gyventi savo gyvenimą, tačiau kitaip. Aš pats sprendžiu, kaip norėčiau pakeisti gyvenimą. Ir pats tai darau.

Pradėti gyvenimą nuo švaraus lapo niekada ne vėlu. Padaryti tai galima bet kokiame amžiuje ir turint bet kokį socialinį statusą, bet kuriuo momentu, neatidėliojant ateinančiam pirmadieniui ar pirmai sekančio mėnesio dienai.

Pats geriausias laikas tai padaryti – dabar.

Jeigu nusprendėte keistis, pagalvokite, kokioje gyvenimo sferoje ir ką konkrečiai norite pakeisti. Nereikia iškart pulti perdarinėti viso gyvenimo, taip galima visiškai prarasti savąjį “Aš” ir net nepastebėti šito. Pasirinkite reikalingą kryptį ir pirmyn, darbuokitės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *