anytos horoskopas

Horoskopas: kaip atrasti bendrą kalbą su anyta?

Dažnai nutinka taip, kad motinos nepriima savo sūnaus išsirinktosios nuotakos. Astrologė Juliana Miljeva papasakojo, kaip elgtis su toksiška anyta, atsižvelgiant į jos Zodiako ženklą.

Avinas

Po Avino ženklu gimusi anyta patenka į toksiškiausių giminaičių trejetuką. Astrologė pataria laikytis atstumo ir demonstruoti geležinį santūrumą, kol gims vaikas. Po to anytos požiūris pasikeis į geresnį.

Jautis

Šio Zodiako ženklo anytos kankina savo sūnų ir jo išrinktąją per dideliu rūpinimusi. Jaučio atstovės būna labai malonios, kai įsitikina, kad jų sūnaus išrinktoji neapsimetinėja ir tikrai jį myli. Kad atrastumėte bendrą kalbą su šia anyta, verta rodyti mandagumą ir rūpestį.

Dvyniai

Su šia anyta turėtumėte būti džiaugsminga, bendraujanti ir elgtis lygiomis teisėmis. Su Dvynių anyta galite tapti geriausiomis draugėmis. Tačiau draugystė tęsis tol, kol atrodysite jai pakankamai linksma.

Vėžys

Dar vienas Zodiako ženklas, po kuriuo gimsta toksiškos anytos. Jos dešimt kartų per dieną skambins sūnui, klausdamos, ar jis pavalgė ir ar yra šiltai apsirengęs. Tokią moterį galima nugalėti tik jos pačios žaidimu. Dažnai lankykitės pas ją, dažnai skambinkite, nuolat klauskite, ar jai ko nors nereikia.

Liūtas

Po Liūto ženklu gimusi anyta turi tokį turiningą gyvenimą, kad jai nėra laiko įsitraukti į sūnaus ir jo žmonos santykius. Jai reikia daryti karjerą, flirtuoti su vyrais, todėl ji tiesiog neturės laiko. Tačiau ji neketina ir padėti. Nesitikėkite, kad ji ims ir sutiks pabūti su anūkais.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovės su sūnaus išrinktąja elgsis taip pat, kaip vienu metu su jomis elgėsi jų anyta. Jei jos taps toksiškos, jas bus galima nugalėti visišku nepriekaištingumu.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimusi anyta yra inteligentijos įsikūnijimas, todėl to paties reikalaus ir iš sūnaus sutuoktinės. Turėtumėte rengtis santūriai, demonstruoti aristokratiškas manieras, stebėti savo kalbos grynumą. Tokia anyta nebus labai patenkinta neformaliomis moterimis.

Skorpionas

Ši anyta yra geriausia sąjungininkė bet kuriai merginai. Tačiau ji netoleruoja melo, tad jei anyta jį pajaus, požiūris pasikeis į visiškai priešingą.

Šaulys

Po šiuo Zodiako ženklu gimusios anytos nelaikykite savo motina. Ji gana maloniai bendrauja, tačiau savo sūnui ir jo žmonai neteiks didelės paramos.

Ožiaragis

Po Ožiaragio ženklu gimusiai anytai sūnus visada bus teisus. Ji priims sūnaus išrinktąją į šeimą, mylės ją ir palaikys. Tačiau neturėtumėte ieškoti jos apsaugos, jei jūsų vyras jus įžeis.

Vandenis

Po šiuo Zodiako ženklu gimusi anyta labiau panaši į ekscentriką. Ji gali turėti keistų pomėgių, pradedant giminės medžio kartografavimu ir ezoterika, baigiant ėjimu į barą su draugėmis. Tačiau ji neturi įpročio kištis į asmeninį sūnaus gyvenimą.

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimusi anyta yra gana miela moteris. Tačiau, priklausomai nuo nuotaikos, ji gali virsti dramatiška aktore ir apsimesti serganti. Bet tai yra vienas iš nedaugelio Zodiako ženklų, kurį labiausiai domina tvirti jo sūnaus šeimos santykiai, todėl astrologė pataria atsipalaiduoti ir būti savimi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *