Išmokite paleisti viską, kas jums neskirta

Tikiuosi, įgysite išminties, reikalingos suprasti, jog gyvenime galite išsiversti be kai kurių žmonių ir dėl to atėjo laikas juos paleisti. Tikiuosi, surasite jėgų, leidžiančių paleisti juos anksčiau, negu jie nusitemps jus su savimi į gyvenimo dugną. Ir surasite savyje narsos, kad išeitumėte anksčiau, nei įsipainiosite į lipnų santykių su neteisingu žmogumi voratinklį.

Tikiuosi, sugebėsite pasikliauti instinktais, kurie kužda, kad su šiais santykiais ne viskas gerai ar kad partneris jums meluoja ir jus apgaudinėja.

Pasijausite žymiai lengviau, kai stosite į sau skirtą kelią, užuot bandę plaukti prieš srovę. Žengti savo keliu lengviau, kai nesipriešinate planams, kurių jūsų atžvilgiu turi likimas, kai priimate juos visa širdimi. Pasidaro žymiai lengviau, kai nebėgate nuo to, kas jūsų laukia, kai sutinkate ateitį aukštai iškelta galva.

Pasijausite lengviau, kai išmoksite laukti. Nes norint pasiekti kažko gero, prireikia nemažai laiko. Gyvenimas anaiptol ne viską paslaugiai pateikia mums ant auksinės lėkštutės. Tikiuosi, jūs tai žinote – niekada nepavyks išvengti tų dalykų, kuriuos jums skyrė dangiškoji kanceliarija.

Tikiuosi, suprantate, jog jeigu santykiai netenkina, tai su jais greičiausiai išties kažkas negerai.

Jeigu tenka viską daryti prisivertus, per jėgą, meluoti sau pačiam ir ignoruoti savo paties įsitikinimus, šie santykiai ne jums. Tikiuosi, neįsikibsite į neteisingus ar laikinus dalykus.

Tikiuosi, suprantate, kad jūsų gyvenimas neprivalo būti toks, kaip “pas visus”. Jūsų dienotvarkė nebūtinai turi sutapti su draugų dienotvarkėmis. Jūsų amžius visiškai nelemia nei jūsų rengimosi stiliaus, nei mėgstamos muzikos, nei turimų vaikų skaičiaus.

Tikiuosi, išmoksite atsispirti aplinkinių brukamiems standartams ir sugebėsite gyventi sau skirtą gyvenimą.

Ženkite savo keliu. Rašykite savo istoriją. Tikiuosi, pajėgsite paleisti tai, ko jums visiškai nereikia.

Tikiuosi, išmoksite atskirti savo norus nuo to, ko jums išties reikia. Ir pradėsite labiau pasikliauti likimu bei sava intuicija, užuot pasikliovę kitų žmonių nuomone. Verčiau patikėkite, kad likimas turi jūsų atžvilgiu labai geranoriškų planų. Ir būkite pakankamai kuklūs, kad suprastumėte, jog nežinote ir netgi negalite žinoti visko pasaulyje. Pripažinkite, kad ir jūs galite klysti.

Laikui bėgant suprasite, kad galima kovoti iš visų jėgų, bet tai vis tiek neatneš pergalės, kurios paprasčiausiai neskyrė likimas.

Tikiuosi, pajėgsite sulaukti jums skirto likimo. Ir nenustosite tikėti, kad ateis ir jūsų laikas. Tikiuosi, surasite savyje narsos, kad apsigręžtumėte ir išeitumėte iš ten, kur jaučiatės nepageidaujamu ir nevertinamu.

Labai tikiuosi, jog suprantate, kad suradę išties sau skirtus dalykus, nustosite pagaliau jausti dvejones ir netikrumą, tarsi jų nė nebuvo. Tai, kas iki tol atrodė kaip beprotybė, staiga įgaus prasmę.

Širdies skausmas atlėgs ir išnyks. Ir jūs neišvengiamai susirasite savo laimę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *