Išsiskyrimas su šiais zodiako ženklais prilygsta tikram pragarui

Išsiskirti niekada nebūna malonu. Šis procesas liūdnas ir skausmingas. Tačiau kartais kai kurių zodiako ženklų atstovai jį paverčia tikru pragaru. Su kuriais zodiako ženklais išsiskirti yra sudėtingiausia?

Jautis

Kadangi yra užsispyręs ir linkęs į savininkiškumą, Jautis tampa tikru savo buvusiojo košmaru. Ar teko matyti filmą, kuriame buvusi mergina stovi vaikinui už nugaros su peiliu? Būtent taip atrodo išsiskyrimas su Jaučiu. Jei jis negali jūsų turėti, padarys viską, kad ir kiti neturėtų.

Dvyniai

Iš pradžių atsisveikinimo su Dvyniais procesas vyksta tyliai, be dramų, tačiau tada šio ženklo atstovai staiga virsta piktu padaru, kurio vienintelis noras yra atkeršyti ir parodyti, koks neteisus buvote, kad jį metėte.

Vėžys

Vėžys priima išsiskyrimo faktą be pykčio ir agresijos. Šiame sąraše jis atsidūrė dėl per didelio jautrumo. Tai reiškia, kad išsiskyrimą su Vėžiu lydės ašarų vandenynai.

Liūtas

Liūtas turi labai gerą nuomonę apie save, todėl jam niekaip netelpa galvoje, kaip taip galėjo nutikti, kas nusprendėte su juo išsiskirti? Jis yra nugalėtojas, karys, visos Visatos karalius ir būti jo antrąja puse yra didžiulė garbė. O jūs esate niekas, tiesiog paprastas mirtingasis, kurį jis ištraukė iš visiškos užmaršties ir pavertė žvaigžde.

Svarstyklės

Kas padaro Svarstykles buvusiaisiais iš pragaro, yra sugebėjimas manipuliuoti bet kokia situacija ir viską pasukti savo naudai. Šio ženklo atstovai gali būti neįtikėtinai arogantiški, todėl jie pasirengę panaudoti bet kokį ginklą (pavyzdžiui, kokį nors įvykį iš praeities), kad įtikintų, jog kaltas jūs, o ne jie.

Skorpionas

Skorpionas yra tylus, apgalvotas ir paslaptingas. Šis derinys išsiskyrimo atveju gali sudaryti įspūdį, kad susipažinote su personažu iš filmo „Psichopatas“.

Žuvys

Po išsiskyrimo su Žuvimis teks pamiršti pokalbius su jomis, draugystę ir susitikimus mieste. Išsiskirti su jomis paprastai yra „normalu“, tačiau vis tiek jausitės kaip blogiausias žmogus pasaulyje.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *