Jėgas atkuriančios frazės

Gyvenimas panašus į zebrą, tai jau seniai niekam ne paslaptis. Ir juodas periodas labai retai įspėja apie greitą savo pasirodymą. Tokiais momentais atrodo, kad viskas beprasmiška. Nepadeda nei artimųjų palaikymas, nei protingos knygos, nei bėgimas nuo savęs ir susikaupusių problemų. Dėl to vienintele išeitimi belieka pasikliauti savo jėgomis ir tikėti geresne ateitimi. Kas daugiau, jei ne mes patys galime surasti pusiausvyrą savo subtilioje, pažeidžiamoje širdyje?

Taigi – patogiau įsitaisykite ir pasiruoškite perskaityti frazes, po kurių jūsų požiūris į gyvenimo sunkumus garantuotai pasikeis.

“Aš truputį paverksiu. Turiu tam teisę. Tačiau paskui vėl šypsosiuosi”

Ašaros – pati galingiausia emocinė iškrova, kokiai tik pajėgus mūsų organizmas. Tik per ašaras galima išlieti visą tą pergyvenamų jausmų, nuoskaudų ir kartėlio audrą.

Tačiau labai svarbu, kad tokie savęs gailėjimo momentai netaptų įpročiu ir nuolatiniu jūsų gyvenimo palydovu. Paašarojote, priėmėte visus jūsų netenkinančius momentus, o tada laikas suimti save į rankas ir eiti dažyti juodų gyvenimo periodų balta spalva. Pradėti iš naujo šypsotis – štai jūsų tikslas.

“Tik aš pati galiu padėti sau įveikti visus gyvenimo sunkumus”

Jūs galite ir netgi privalote išklausyti artimuosius, draugus, partnerį. Tačiau tik jūs pati galiausiai galite užkelti save laipteliu aukščiau. Turite surasti savyje jėgų kovoti su iškilusiais sunkumais. O artimieji gali jus tik palaikyti.

“Aš negaliu pakeisti aplinkybių, tačiau esu pajėgi pakeisti požiūrį į jas”

Mes negalime pakeisti absoliučiai visų negatyvių gyvenimo aplinkybių. Gali atsitikti kas tik norite: ligos, žmogaus netektis, išsiskyrimas… Kad ir kaip stengsimės, jeigu kažkam lemta atsitikti – atsitiks.

Tačiau mes galime pakeisti savo mintis apie tuos įvykius. Kai sakome sau “Aš negaliu” – nuleidžiame rankas, patys to nesuvokdami. Sakykite “Aš tai galiu!” Meskite pačios sau iššūkį. Ir pamatysite, kaip išdygs sparnai.

Tik įveikus savo baimę galima pradėti gyventi iš naujo

Turite prisiminti, kas yra komforto zona. Tai būtent tas saugumo ir komforto jausmas, kuriame gyvename kiekvieną dieną.

Tačiau ateina momentai, kai komforto zonos sienos sugriūva ir mums tenka jas peržengti ir eiti toliau. Jums bus baisu. Jūs imsite sverti visus “už” ir “prieš”. Tačiau anksčiau ar vėliau išeiti iš jaukaus kampelio taps gyvybiškai svarbia būtinybe.

Prisiminkite antrąjį šio straipsnio punktą. Tik jūs pati galite padėti sau pergyventi tą gyvenimo etapą, o neįveikus savęs, tai neįmanoma. Galų gale juk gyvenimas tęsiasi. Reiškia, reikia pastoviai žengti į priekį.

Būtina kasdien rūpintis savo vidiniu balansu ir vidine ramybe

Jūs reguliariai lankotės pas gydytojus, rūpinatės savo sveikata. Laikotės dietų, nes tai naudinga. Kontroliuojate artimuosius, kad ir jie būtų sveiki. Tačiau kažkodėl pastoviai pamirštate apie vidinio pasaulio sveikatą. Mūsų jausmams ir poreikiams irgi reikia rūpinimosi bei dėmesio.

Materialios vertybės labiau apčiuopiamos, dėl to mes labiau jas akcentuojame. Tačiau jos bus visiškai nesvarbios, jeigu pamiršite savo dvasinius poreikius, asmenybės vientisumą ir paprastus gyvenimiškus momentus, dovanojančius laimę.

Be viso to labai daug kas priklauso nuo savivertės. Kai užplūsta nemalonumai, svarbu būti jiems pasiruošusioms. Vidinis pasitikėjimas savimi – tai jūsų svarbiausias kardas ir skydas. Bet kokius sunkumus galima įveikti, kai žinai, jog tu – pati pačiausia.

Kiekvieną dieną pasaulyje vyksta tūkstančiai įvykių. Niekas nestovi vietoje. Kad ir kaip nesinori, mums irgi būtina keistis paskui gyvenimo eigą.

Sudėtingas periodas gali prasidėti bet kuriuo momentu. Jis nepasiklaus mūsų leidimo. Ir mes niekada nebūsime jam 100% pasiruošę. Tačiau pradėti grūdinti dvasines jėgas galime tiesiog dabar. Ir šia jums padės išvardintos frazės.

Svarbiausia, visada turėkite galvoje – vaivorykštė nušvinta tik po audringos liūties.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *