Jei norite Visatos palankumo, pašalinkite šiuos 7 destruktyvius veiksnius

Mūsų kūnas kasdien atiduoda labai daug energijos: ima ir atiduoda, atiduoda ir atima… Svarbu išmokti tinkamai paskirstyti savo resursus. Neužkirskite kelio teigiamos energijos srautui ir savo laimei. Tik stiprus žmogus gali būti laimingas. Silpnas žmogus niekada nesugebės suvokti stebuklingo jausmo, galinčio daryti tikrus stebuklus. Turime omenyje protinę, dvasinę ir psichinę galią.

Mūsų kūnas kasdien per save praleidžia didžiulį energijos kiekį: jis ima ir atiduoda, atiduoda ir atima.

Natūralu, kad gyvenime svarbu išmokti protingai paskirstyti savo energijos resursus, kad taptume galingi, stiprūs, tvirti ir laimingi, galėtume judėti į priekį, sąmoningai suvokti, kas vyksta, nenukristi į dugną iš būtinų gyvenimo situacijų ir panašiai.

Per mūsų stuburą eina 7 energijos kanalai, ir kiekvienas jų yra atsakingas už svarbiausias mūsų gyvenimo funkcijas.

Įsivaizduokite, kad esate didžiulis išsišakojęs medis, o jūsų stuburas – kamienas. Medis su stipriu, galingu kamienu gali atlaikyti visus vėjus, audras, blogą orą, karštį ir sniegą, jei turi tvirtas šaknis, gauna mineralinių medžiagų, gauna šviesos ir turi vietos, kur gali augti. Per kamieną medis iš žemės gauna jėgų, vandens, visko, ko jam reikia augti ir gyventi.

Lygiai taip pat yra ir su žmogumi. Energija teka per stuburą, kuris yra kiekvieno žmogaus atrama ir pagrindas.

O jei srautai sutrinka, apie jokią asmeninę galią negalima net galvoti.

Kai žmogus nemokšiškai naudojasi savo kanalais, prasideda destrukcija, kartėlis, nuoskauda, apmaudas, pavydas, pyktis ir apmaudas visam pasauliui.

VEIKSMAI, KURIE BLOKUOJA TOBULĖJIMĄ, LAIMĘ IR TEIGIAMOS ENERGIJOS KANALUS, IR YRA ŽALINGI ŽMOGUI:

Savęs nepripažinimas.

Taip yra tada, kai žmogus nesistengia dėl savęs, nebando nieko suprasti ir pažinti. Jo gyvenimas netenka prasmės. Jis nekreipia pakankamai dėmesio į save. Jis nieko nekuria. Jis tik naikina ir kritikuoja.

Jo gyvenimo prasmė yra kitų žmonių darbai ir gyvenimai. Jis maitina save įžeidinėdamas ar užgauliodamas kitus, nuvertindamas jų darbą, išsakydamas jiems užgauliojimus. Tačiau ši energija yra destruktyvi. Ji niekada nesuteikia žmogui galimybės augti, stiprėti ir pasiekti laimingą būvį.

Savęs nuvertinimas.

Taip yra tada, kai žmogus netiki savo jėgomis ir talentais, įgūdžiais ir gebėjimais, bijo įsitvirtinti ir nubrėžti asmenines ribas, viską išgyvena labai tyliai ir skausmingai. Toks žmogus nuolat stengiasi būti malonus, geras, slopina savo agresyvumą. Jam geriausi šūkis yra – ramiau sėdėsi, toliau važiuosi.

Baimė būti savimi.

Žmogus gyvena svetimame „kailyje“, vaidina tam tikrą vaidmenį, bet slepia save. Ką daryti, jei kas nors jus netikėtai sužeis? Tai užblokuoja energiją, ji neteka, nepasireiškia šiame pasaulyje. Nauja energija neatsiranda iš niekur, nes žmogus gyvena ne savo gyvenimą, daro ne savo dalykus ir nėra su tinkamais žmonėmis.

Pyktis ir apmaudas tėvams.

Situacijos yra skirtingos. Kiekvienas iš mūsų užaugo visiškai unikaliomis aplinkybėmis. Tačiau turime vieną bendrą bruožą – visi esame savo tėvų vaikai. Nesvarbu, kaip į tai pažvelgtumėte, būtent jie suteikė mums šį gyvenimą. O nuolat dėl visko kaltinti juos, bandyti jų veiksmais pridengti savo silpnumą ir baimes, reiškia nutraukti bet kokią pradžią, nutraukti savo energiją ir gyvybingumą. Mūsų tėvai darė viską, ką galėjo ir sugebėjo. Jie buvo ne žmonijos etalonai, o paprasti žmonės. Tačiau dabar esate suaugęs. Niekas jūsų nestabdo, niekas nelaiko už rankos, niekas jums neverčia sustoti. Gyvenkite! Atleiskite, priimkite, nuoširdžiai dėkokite už suteiktą gyvenimą.

Neleidimas kitiems būti tokiems, kokie jie yra.

Kai žmogus kategoriškai negali susitaikyti su kitų sėkme ir pergalėmis, su savo nuomone ir gyvenimu, būtent pavydo ir pykčio priepuoliams jis atiduoda viską, ką turi – jėgas, energiją, šilumą. Visata paskirsto kūrybos ir gėrio energiją. Ji nesupranta žodžių ir nežino adresų. Tačiau ji jaučia energijos srautus. Ir kai vienas žmogus pavydi kitam, virš kito žmogaus užsidega tarsi kokia iškaba su užrašu „jis viską gali, jis geras, jis didvyris, jis jėga“. Visata perskaito šį signalą ir suteikia tam kitam žmogui papildomų jėgų ir paramos. Pavydus žmogus lieka nieko nepešęs, kad galėtų dar labiau ir toliau blogai elgtis ir jaustis. Užuot sprendęs savo gyvenimo reikalus, stengęsis veikti ir judėti į priekį, jis visą dėmesį skiria visiškai svetimiems žmonėms.

Tobulėjimo stoka.

Kalbama apie tai, kai žmogus tam tikru momentu pasiskelbia esąs gyvenimo specialistas, atsisako tobulėjimo ir stengiasi visą likusį gyvenimą gyventi tuo pačiu tempu ir eina tais pačiais gyvenimo keliais. Dėl to žmogus negali priimti pokyčių, dreba dėl kiekvienos naujienos, bijo menkiausių permainų (mirties, išsiskyrimo, išdavystės, atleidimo ir pan.) Bet gyvenimas tekėjo, teka ir visada tekės, o jame bus įvairių įvykių ir nuotykių jūra. Gyvenimas niekada nesustos ties ta vieta, kuri jums yra patogi ir jauki. Štai kodėl niekada negalima riboti savo tobulėjimo. Savęs tobulinimas: mąstymas, gyvenimiškos patirties analizė, naujų gebėjimų ieškojimas, turimų įgūdžių ir talentų tobulinimas ir t. t.

Nesirūpinimas savo kūnu ir sveikata.

Tai nusikaltimas prieš patį save. Todėl būtinai stebėkite savo „medį“.

Reikalingas sveikas ir ramus miegas. Elementari mankšta ir pasivaikščiojimas lauke. Sveiko maisto vartojimas. Teigiamos emocijos. Leiskite laiką darydami dalykus, kurie jums naudingi ir kurie jums duoda naudingų pamokų. Saulės šviesa (tikroji ir ta kuri suteikia žinias).

Kuo labiau pamirštate apie save, nukreipdami savo energiją į kitų žmonių gyvenimus, jų sėkmę ir darbus, į įvykius, kurie su jumis nesusiję, tuo labiau prarandate savo energiją. Jūs atiduodate savo energiją ir netampate galingi. Jūs silpnėjate ir esate nuolat nepatenkinti savo gyvenimu.

Dieną ar kelias stebėkite save ir atkreipkite dėmesį į tai, kiek laiko iš tikrųjų gyvenate savo gyvenimą, galvojate savo mintis, darote tai, kas jums svarbu ir reikalinga, ir kiek laiko skiriate visiškai svetimiems žmonėms, nereikalingoms naujienoms, kritikai ir ginčams, nuoskaudoms, apmaudui, liūdesiui, praeities išgyvenimams ir t. t.

Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savimi, tuo stipresnis, tvirtesnis ir tankesnis bus jūsų gyvenimo „medis“.Naujienos iš interneto

One thought on “Jei norite Visatos palankumo, pašalinkite šiuos 7 destruktyvius veiksnius”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *