Jei svajojate apie tvirtą santuoką, turėtumėte suprasti vieną dalyką

Ši problema jums gali atrodyti ne itin svarbi, tačiau iš tikrųjų viskas yra visiškai kitaip.

Kartkartėmis mano praktikoje būna dienų, kai pacientai nuo ryto iki vakaro kalba apie tą pačią problemą. Tai nenutinka labai dažnai, tačiau neseniai tai pasikartojo, todėl galiu padaryti išvadą, kad ši problema yra gana dažna.

Todėl šiandien aptarsime indų plovimą ir tai, kas tiksliai nutinka tada, kai žmona paprašo vyro padėti jai sutvarkyti virtuvę (ir atvirkščiai).

Ši problema jums gali atrodyti ne itin svarbi, tačiau iš tikrųjų viskas yra visiškai kitaip. Reikalas yra tame, kad kartais vyrai (ar žmonos) atsako fraze „vėliau“, po kurios dažniausiai visiškai pamiršta nešvarius indus.

Ir tada stebuklingai pasirodo stebuklinga fėja ir suplauna visas lėkštes. Kiekvienam iš sutuoktinių tai atrodo visai normalu. Bet tai yra iliuzija ir joje nėra nieko normalaus. Iš tikrųjų ši mūsų problema beveik neturi nieko bendra su nešvariais indais.

Kai kas nors paprašo pagalbos indų plovime, tai, jis / ji siunčia žinutę: „Aš esu labai pavargęs/esu pavargusi ir man reikia pagalbos. Ar gali man padėti?” Bet jei indai lieka nešvarūs, tuomet atsakymas yra akivaizdus: „Ne, gal tu pats/pati , aš nenoriu tuo dabar užsiimti“. Paprastai ši situacija suvokiama kaip atsisakymas ir atneša dar daugiau kančių, nei nešvarių indų pilna kriauklė.

Pagrindinė problema visai nėra namų ruošos darbai ar tai, kas tiksliai yra ta ar kita stebuklinga fėja. Esmė yra vieno iš partnerių poreikis, kad kitas jo partneris ateitų ir padėtų susitvarkyti su nemaloniais dalykais, kuriuos reikia padaryti.

Jausti, kad jis yra ne vienas. Jei viena iš santuokos šalių tikisi geros fėjos, kuri pati susitvarkys su viskuo, kitai pusei neišvengiamai kyla jausmas, kad ji buvo palikta viena.

Jūsų viduje augs ne tik apmaudas, bet ir neigiami jausmai, kurie iš vidaus sugadins net ir geriausius santykius, kai vienas iš partnerių pradeda nervinti kitą, kad priverstų jį atlikti dalį darbo, bet galiausiai pasiduoda ir įsižeidžia.

Paprastai viena iš šalių antrąją pusę ima traktuoti kaip vaiką, kurį reikia nuolat prižiūrėti ir puoselėti, o tai vyrui / žmonai sukelia nepaaiškinamą nuoskaudos, kartėlio ir priešiškumo jausmą. Jei to, ką jis daro, niekada nepakanka, kam apskritai stengtis ir vargti? Ir jie nustoja stengtis. Tai nutraukia ryšį ir sukuria santykiuose įtampą, kuri yra priešinga tam, ko nori kiekviena šalis.

Jokios švarių indų fėjos nėra. Yra tik vienišas ir, tikriausiai, atstumtas partneris. Paprasti dalykai, tualetas, kurį reikia išvalyti, ir visos šiukšlės, kurias reikia išnešti – tai visos jūsų galimybės ateiti į pagalbą ir priminti mylimajam, kad jis gali jumis pasikliauti. Jei šių galimybės nebus išnaudotos, tai partnerių santykiuose ims augti priešiškumas.

Gal skamba kvailai, tačiau problema nėra nešvarūs indai, tualetas ar šiukšlės – ji slypi kur kas giliau, taigi, ir yra rimtesnė, nei atrodo.

Jei nenorite, kad šios aplinkybės imtų gadinti jūsų santykius, duosiu vieną paprastą patarimą – išimkite ir išneškite šiukšles, prieš tai kai jūsų paprašys tai padaryti, plaukite indus iškart, o ne vėliau, nustebinkite savo sielos draugą išvalytu tualetu, net jam nepaprašant tai padaryti.

Visa tai parodys jūsų partneriui, kad jūs jį palaikote ir mylite, taip pat sustiprinsite tarpusavio ryšį. Jei ateisite jam į pagalbą, mainais jis norės padėti jums.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *