Jeigu pergyvenate, kad niekada nesurasite meilės

Žinau, liūdna apie tai galvoti. Tikėjaisi sutikti savo vienintelį artimiausioje ateityje, ar bent jau gerą žmogų, su kuriuo būtų galima nugyventi likusį gyvenimą. O jei nesutiksi? Kaip pasikeis tavo gyvenimas?

Bėda štai kokia: meilės paieškomis mes užsiimame visą laiką. Ne visada tai pripažįstame, tačiau meilė motyvuoja visus mūsų poelgius, net jeigu apie tai nesusimąstome. Meilė – tai priežastis, dėl kurios praėjusią savaitę nusipirkai sau naujus džinsus. Priežastis, dėl kurios nuėjai į naują kavinę, nors nelabai norėjosi. Priežastis, dėl kurios kartais nesi tikra, kas bus toliau. Meilė įkvepia daugumą didžių permainų.

Bet jeigu žinotum, jog nesutiksi tikrosios meilės – kaip tu gyventum? Kas pasikeistų tavo kasdienybėje? O toli siekiančiuose planuose?

Iš pradžių tikriausiai pasakysi” Nieko”. Tu juk protinga moteris. Turi planų, kurie liečia tik tave. Tačiau pagalvok štai apie ką.

Mes naudojame meilę kaip pasiteisinimą: mintis, kad vieną gražią dieną ateis tasai, kuris pamils mus tokiomis, kokiomis esame su visais trūkumais – tai pasiteisinimas, leidžiantis nesidarbuoti šalinant tuos trūkumus. Principas, skelbiantis, kad egzistuoja “dvi puselės” trukdo mums tapti geresne savo pačių pusele. Mums norisi, kad būtų žmogus, kuris mus papildytų, padėtų. O kas būtų, jei sužinotumėte, jog tokio žmogaus nėra?

Pradėtume viską daryti kitaip.

Galbūt daugiau laiko skirtume darbui, jeigu žinotume, kad neištekėsime ir neišeisime į motinystės atostogas. O gal imtume labiau vertinti kitus santykius – su šeima, draugais, kadangi žinotume, jog tai vieninteliai artimi žmonės, kuriuos turėsime savo gyvenime.

Suvokdamos, kad nesurasime tikrosios meilės, apsipratusios su šia mintimi, nebijodamos likti vienos, atversime sau prieš akis begalines galimybes. Tai ir yra tikrasis išsilaisvinimas.

Mums reikia liautis sėdėti ir laukti, kada gi pagaliau ateis tasai, kuris pakeis mūsų gyvenimą. Tapk pati tuo, kuo tapti tau norisi. Nes vienintelis dalykas, kuriuo gali būti tikra – tai faktas, jog nežiūrint į visus sunkumus, pergales ir nesėkmes, baimes ir likimo dovanas, tu gyvensi čia ir dabar, būti ta, kuri visada bus su tavimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *