Ką dar, be drabužių, galima skalbti skalbimo mašinoje

Skalbimo mašinos dizaineriai sunkiai galėjo įsivaizduoti, kas pateks į jų išrastą būgną. Išradingiems žmonėms čia pavyksta išskalbti įvairiausius dalykus. Kai kurie eksperimentai nepavyksta, ir geriausiu atveju įrangą tenka taisyti. Kartais tenka išmesti daiktus. Tačiau bandymai ir klaidos leidžia atrasti ir tai, ką galima skalbti. Dabar mes tikrai žinome, ką galima skalbti skalbimo mašinoje, ir pasidalysime tuo su jumis šiame tekste.

Kalbėsime ne apie tokius akivaizdžius dalykus kaip drabužiai ar batai. Norime pakalbėti apie tokius objektus, kurie dažniausiai valomi visai kitaip. Pavyzdžiui, virtuvės reikmenys ir sporto įranga. Tokios gudrybės yra puikus būdas sutaupyti laiko valymui.

Kokius neįprastus dalykus galima skalbti skalbimo mašinoje

Plastikiniai indeliai

Skalbimo mašina gali nesunkiai pakeisti indaplovę. Bet tik kalbant apie plastikinius indus. Nebandykite plauti stiklo tokiu būdu. Pašalinkite maisto likučius, įdėkite į būgną, įpilkite mažai putojančio indų ploviklio ir paleiskite mašiną švelniai programai. Atkreipkite dėmesį, kad gręžimas turi būti išjungtas, kitaip indai bus sugadinti. Gausite švarius ir dezinfekuotus konteinerius. Žinoma, jei turite indaplovę, indus geriausia plauti joje.

Silikoniniai virtuvės reikmenys

Tokiu pat būdu galima išvalyti įvairius silikoninius daiktus. Įsisenėjusias dėmes ir anglies nuosėdas sunku pašalinti rankomis. Todėl nedvejodami dėkite kepimo formas ir menteles į būgną ir įjunkite mašiną.

Jogos ir automobilių kilimėliai

Jogos užsiėmimai namuose tapo labai populiarūs. Norint mankštintis ant grindų, reikalingas specialus kilimėlis. Jis turi būti periodiškai valomas, kad būtų išvengta kenksmingų bakterijų dauginimosi. Tai galima padaryti, naudojant skalbimo mašiną. Naudokite subtilų nustatymą ir žemiausią temperatūrą. Gręžimas turi būti išjungtas.

Švarų kilimėlį kruopščiai nusausinkite rankšluosčiu ir pakabinkite kur nors, kad gerai išdžiūtų. Tada susukite ir padėkite atgal į vietą. Taip pat galite išplauti guminius ir medžiaginius kilimėlius iš automobilio arba tuos, kurie guli prie durų namuose. Tiesiog įsitikinkite, kad juose nėra metalinių ar kitų aštrių detalių, galinčių sugadinti skalbimo mašiną.

Žaislai ir kaladėlės

Tikriausiai esate skalbęs mašinoje pliušinius žaislus? Tačiau ką daryti su vaikų taip mėgstamu „Lego“? Plastikiniai žaislai taip pat reikalauja valymo, o nesinori plauti kiekvienos detalės rankomis. Paprastas gyvenimiškas patarimas: surinkite juos į specialų maišelį ir, vadovaudamiesi aukščiau išvardintomis taisyklėmis, išplaukite. Greita, patogu ir efektyvu! Tik pasirūpinkite tvirtu maišeliu ir gerai jį užriškite.

Skalbimo šluostės ir vonios užuolaidos

Nepaisant to, kad reguliariai keičiate šluostę, ant jos vis tiek kaupiasi mikrobai. Kalbame apie įvairaus tipo šluostes: nuo tų, su kuriomis valote spintelių paviršius, iki plaušinės su, kuria prausiatės. Viską galima plauti skalbimo mašinoje, tiesiog atsižvelkite ant etiketėje nurodytą informaciją dėl temperatūros. Dušo užuolaidą taip pat padės dezinfekuoti ta pati sena gera skalbimo mašina. Ir tai pageidautina daryti bent du kartus per mėnesį. Bakterijos labai mėgsta drėgnas ir šiltas vietas.

Kuprinės ir medžiaginiai krepšiai

Nešvarūs sportiniai batai ir išbėgęs maistas mums nepalieka jokių pasirinkimų. Atėjo laikas nešti kuprines ir krepšius į plovyklą. Tačiau galima viską išvalyti ir namuose. Būtinai ištraukite viską iš kišenių, užsekite visus užtrauktukus ir nuimkite (jei įmanoma) arba paslėpkite dekoratyvinius elementus ir plastiką. Jūs jau žinote visas kitas neįprastų dalykų plovimo taisykles.

Šis sąrašas toli gražu nėra baigtas. Išradingi vasarotojai daržoves ir vaisius plauna skalbimo mašina. Na, mes dar to nebandėme, bet skamba įdomiai… Esame tikri, kad jūs taip pat turite keletą savo gudrybių. Pasidalykite jomis komentaruose!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *