Ką moters figūra sako apie jos charakterį?

Slim young woman measuring her thin waist with a tape measure, close up

Psichologai linkę manyti, kad pagal figūrą galima nustatyti moters charakterį.

Specialistų teigimu, apversto trikampio figūra, kuriai būdingi platūs pečiai, gali reikšti, kad jos savininkė yra kryptinga ir savimi pasitikinti moteris. Ji gali būti pernelyg užsispyrusi ir atkakli, o tai dažnai atbaido ne tik priešus, bet ir bendraminčius. Vis dėlto, nepaisant savo kategoriškumo, tokia moteris yra ištikima ir santuokoje, ir darbe, ir draugystėje, jei savo kelyje sutinka panašiai į gyvenimą žiūrinčių žmonių.

Kriaušės formos figūros moteris, kuriai būdingi platūs klubai, dažnai būna valdinga ir nelinkusi paklusti kitų įsakymams. Tai – drąsi ir žavi moteris, kuri gali lengvai sužavėti bet ką, todėl ji turi daugiau nei pakankamai gerbėjų. Nepaisant to, tokios moterys dažnai yra kaprizingos ir nenuolaidžios, siekiančios kontroliuoti viską ir visus. Jei kas nors išdrįstų tokiai moteriai paprieštarauti, jis taptų pačiu didžiausiu priešu.

Stačiakampio tipo figūros savininkė negali pasigirti ryškiu juosmeniu ar klubais. Moterys, turinčios tokio tipo figūrą, būna dviejų tipų. Pirmąją ekspertai vadina „drauge“, kuri lengvai užmezga ryšį su nepažįstamais žmonėmis.  Jos draugų rate yra daug vyrų. Antrajam tipui priklauso tylios ir drovios merginos, kurios labiau mėgsta vienatvę, o ne triukšmingas kompanijas. Jos yra neryžtingos ir nemėgstančios pokyčių, be to, jos yra lengvai pažeidžiamos ir labai jautrios. Tokio tipo figūrą turinčios moterys kasdieniame gyvenime yra pragmatiškos ir itin atsakingos.

Obuolio figūra, kuri pasižymi atsikišusiu pilvuku, būdinga labai bendraujančioms ir linksmoms moterims, kurios užkrečia kitus optimizmu ir meile gyvenimui. Jos pagrįstai laikomos kompanijos siela, tokios moterys iš minios išsiskiria tiesiog per kraštus besiveržiančia energija. Tokia moteris mėgsta vadovauti, todėl jos sutuoktinis dažniausiai yra ramus ir santūrus vyras.

Smėlio laikrodžio figūrą turinčios moterys laikomos pačiomis moteriškiausiomis. Jos pasižymi lanksčiu požiūriu ir ypatingu orumu. Tokios moterys nesileis būti stumdomos. Smėlio laikrodžio figūros savininkes lydi sėkmė asmeniniame gyvenime, tačiau jos negali pasigirti įspūdinga karjera. Karjera joms tikrai nėra pirmoje vietoje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *