Ką vyras iš tiesų nori išgirsti iš moters?

Moterys nori iš vyrų gauti komplimentų ir sulaukti įvairių meilių žodelių, tačiau lygiai taip pat ir vyrai iš moterų nori išgirsti kažką malonaus. Šiame straipsnyje atskleisime, ką iš tiesų vyrai nori girdėti ir kokie žodžiai juos motyvuoja.

Kaip už akmeninės sienos

Patikėkite, kiekvienas vyras nori išgirsti šiuos žodžius. Taip yra todėl, kad vyrui svarbiausios jo savybės yra stiprumas ir patikimumas. Žinoma, tikrai ne visi vyrai yra tokie, bet visi nori tikėti, kad tokias savybes turi.

O jei vyras iš tiesų yra stiprus, kodėl to nepaminėjus pokalbyje? Pasakykite jam, kad jis yra jūsų atrama ir jaučiatės už jo kaip už akmeninės sienos.

Kartais moterys bijo ištarti tokius žodžius savo vaikinams ar vyrams, tačiau šios baimės reikėtų atsikratyti. Sveikų ir laimingų santykių esmė yra atvirumas ir jausmų išreiškimas vienas kitam.

Komplimentai

Kaip ir moterys, taip ir vyrai kartais nori išgirsti komplimentų. Jei vyrą pagyrėte, tai reiškia, kad jūs teigiamai įvertinote jo įgūdžius ir gabumus, o tai nori girdėti kiekvienas. Be to, komplimentai suteikia jiems papildomą paskatą tobulėti.

Po komplimento galėtų sekti ir švelnus bučinys ar apkabinimas. Tai tik patvirtins vyrui, kad jūs jį laikote geriausiu.

Meilės įrodymas

Visi vyrai nori ne tik spėlioti, bet ir tvirtai žinoti, kad yra mylimi. Jei ir jums kartais atrodo, jog vyro jausmai atšalo dėl to, kad ilgai neišgirstate žodžių „aš tave myliu“, tai lygiai taip pat jaučiasi ir jis, jei ilgai neprimenate jam apie savo meilę.

Kai kurie vyrai išgirdę tokius žodžius nieko neatsako, bet sielos gelmėse jie yra nepaprastai laimingi.

Vyriški patarimai

Stenkitės kuo dažniau ir įvairiais klausimais pasitarti su vyru. Taip parodysite, kad jūs juo pasitikite ir jo nuomonė jums yra svarbi. Vyras turi suprasti, kad būtent jo mintims ir idėjoms jūs teikiate pirmenybę vietoje kitų žmonių.

Kiekvienas žmogus taip pat labai vertina savo laisvę, todėl nei moterys vyrais, nei vyrai moterimis neturėtų per daug rūpintis. Jei norite prisidėti prie kiekvienos smulkmenos, kurią daro jūsų partneris, tai tik pažeidžia jo ar jos laisvę.

Taip pat kalbėdami nevartokite tokių žodžių kaip „tau bus geriau“. Svarbu suprasti, kad šalia jūsų yra suaugęs žmogus, kuris pats gali priimti sprendimus.

Be to, vyrai iš prigimties dažniausiai yra santūresni nei merginos, ir vengia kalbėti apie savo jausmus. Todėl kiekviena moteris, jei, žinoma, nori palaikyti harmoningus santykius, turėtų įdėti pastangų ir leisti mylimajam suprasti, kad nė vienas jo darbas ir nė viena jo problema nelieka be dėmesio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *