Kai jums į meilę neatsako meile – atsakykite tuo pačiu

Mes galime išeikvoti daug jėgų ir laiko, kad užkariautume savo simpatijos objekto dėmesį. Tačiau nėra jokios garantijos, kad mes išsikovosime jo meilę. Kyla klausimas: ar verta, aukoti save žmogui, kuris mums visiškai abejingas? Jeigu jis neatsako tuo pačiu?

„Mane visada stebina žmonės, kurie iš visų jėgų stengiasi „gauti“ sau meilę ir dėmesį to, kuris patinka, ir nepaisant to, kad nuolat atsitrenkia į jo abejingumo sieną, vis tiek tęsia savo pastangas“, – rašo psichologė Viktorija Kirsta ir siūlo įsidėmėti 5 auksines meilės sau taisykles.

Kam nuolat skaityti patarimus, kaip patikti tam, kuris jums visiškai abejingas, kam gaišti savo laiką, jėgas ir nervus? Pagalvokite apie tai. Iš kur apskritai atsirado šitas mechanizmas ir troškimas bet kokia kaina patikti tam, kuriam jūs visiškai nerūpite?

Kodėl jums nepradėjus šiek tiek labiau gerbti savęs ir savo laiko? Jeigu matote, kad simpatija ir jausmai kyla tik iš jūsų ,o geismų objektas net nejaučia jums nieko, vadinasi, laikas atsakyti jam tuo pačiu, būtent – eiti toliau savo keliu ir žinoti, kad jūs būtinai sutiksite tokį, kuris domėsis jumis, o jūs – juo.

Ir dar pabandykite atkreipti dėmesį į į tuos, kurie domisi jumis. Galbūt jūsų aplinkoje jau seniai yra žmogus, kuris puoselėja jums nuoširdžius jausmus. Pagalvokite apie tai. Juk būtent abipusis interesas yra laimingų ir darnių santykių prielaida. Todėl liaukitės kabintis į tą, kuris visai nesikabina į jus.

Kas nebrangina jūsų – nedarykite iš tokio žmogaus savo gyvenimo tikslo. Tai sukels jums daug skausmo. Juk jausmai turi būti abipusiai, kitaip nieko neišeis. Mes dažnai jaučiamės kažką skolingi tam, kuris padovanojo mums puikias emocijas ir meilės jausmą, net jeigu ta meilė liko be atsako.

Mes tarsi norime „atiduoti skolą“, todėl geriau pamiršti visa tai ir įtraukti tą jums abejingą žmogų į savo „skolininkų sąrašą“. Bet kiekvienas žmogus, kuris atsiranda mūsų gyvenime, atsiranda ne šiaip sau. Tai yra mūsų mokytojas, kuris turi padovanoti mums neįkainojamą patirtį. Mokykimės būti dėkingi.

Dėkingumas tarytum išplečia širdį ir leidžia priimti į ją dar daugiau gėrio ir meilės, dabar jau abipusės. Todėl paleiskite nuoskaudą tam žmogui ir nesakykite, kad negalite to padaryti, juk tai reiškia dar ir tą, kad jums paprasčiausiai patinka būti „vargše nelaimingos meilės auka“, kurios visi aplinkui gailisi. Bet gailestis nėra geriausias jausmas.

Todėl mokykitės prisiimti atsakomybę už save, savo gyvenimą ir viską, kas jame vyksta. Tai tik jūsų „atsakomybės zona“ . Mokykitės tinkamai nukreipti ir paskirstyti savo energiją ir pripildyti 4 sferas: fizinę, emocinę, dvasinę, mentalinę, tada jausitės puikiai.

Viskas aplink jus pradės keistis į gerą. Mokykitės pasikrauti teigiamos energijos iš paprastų kasdienių dalykų, pasitikėkite pasauliu ir būkite dėkingi už viską, ką gero gaunate kasdien.

5 auksinės meilės sau taisyklės

1 .Klausykitės savęs, savo troškimų ir poreikių.

2. Apribokite bendravimą su žmonėmis, kurie jus neigiamai veikia ir tempia į dugną.

3. Neieškokite savęs, o kurkite. Ir liaukitės pagaliau slėptis nuo savęs ir savo troškimų, savo esmės, savo sielos.

4. Niekada negalvokite apie save blogai, nors retkarčiais išjunkite savo „vidinį kritiką“.

5. Rūpinkitės savo kūnu ir siela (sportas, sveika mityba, geros knygos, pasivaikščiojimai, geri žmonės aplinkui, teigiamos mintys, nuostatos, įsitikinimai).

Nepamirškite, kad jūsų siela didelė, todėl nieko nebijokite ir neleiskite niekam įtikinti jūsų, kad yra priešingai. Priimkite sprendimą mylėti save. Tikėkite, kad viskas šiame pasaulyje vyksta dėl jūsų – juk taip ir yra. Tada jūsų sprendimas duos gerų rezultatų gyvenime.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *