Kai nežinote, ką daryti – laikytis įsikibus ar paleisti

Gyvenimas visada stengsis išmušti mus iš vėžių, tai atitolindamas nuo sėkmės, tai priartindamas. Neretai sutrinkame, kadangi nežinome, ką pasirinkti: bandyti išlaikyti, ar paleisti, kad pažiūrėtume, ar sugrįš. Paprastai mums neužtenka išminties, kad pasirinktume kurį nors vieną kelią.

Ir nors tiksliai nežinome, kokį įvykių plėtotės variantą pasirinkti, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – tiesiog pasirinkti kelią ir eiti juo iki galo. Dabar galite paleisti situaciją, žinodami, kad padarėte viską, ką galėjote.

Dabar žinosite, kad nesėdėjote ir nežiūrėjote abejingai, kaip viskas sprendžiasi jums nedalyvaujant. Sugebėjote įveikti baimę ir sąstingį, žengėte žingsnį į priekį. Pagavote momentą. Pasinaudojote šia galimybe. Padarėte tai, ką turėjote padaryti ir dabar galite ramiai tai paleisti.

Gyvenimas visada stengsis išmušti mus iš vėžių, atitolindamas nuo to, ko geidžiame ir tuo pačiu priartindamas. Jūs niekada nebūsite tikras, kad visiškai kontroliuojate situaciją.

Tačiau jūs visiškai pajėgus kontroliuoti save, savo mintis ir veiksmus. Kol veikiate, kol reiškiatės, kol dedate pastangas, bus lengviau susitaikyti su bet kokiu įvykių raidos variantu. Ir net jeigu kažko neteksite, jūs ir toliau žengsite į priekį be apgailestavimų, kadangi žinosite, jog bent jau pabandėte. Ir žaizdos tokiu atveju užgis kur kas greičiau.

Jūs išties nesigailėsite, kad galėjote pasielgti kitaip, kadangi būsite tikras, jog padarėte gerokai daugiau nei privalėjote. Būtent taip įmanoma sužinoti, kas jums skirta, o kas neskirta.

Jūs paprasčiausiai atliekate savo darbą ir jeigu jūsų veiksmai neduoda rezultatų, reiškia, tai ne jūsų veiklos sfera.

Įdedate visą savo širdį ir jeigu rezultato vis tiek nėra, vadinasi, jums tai neskirta.

Dėl to – paleiskite, jeigu galite paleisti. O jeigu ne – dėkite visas pastangas tikslui pasiekti ir jau tada paleiskite. Dabar galima ir pailsėti.

Kartais reikia paleisti situaciją, kad sužinotume, ar einame link teisingo tikslo, ar kuriame santykius su vertu žmogumi. Kad kažką suprastume, kad išsiaiškintume, ar tai mūsų realybė, ar tik dar viena iliuzija.

Jeigu pabandėte, bet nieko nesigavo, paleiskite tai. Tai nereiškia, kad pasidavėte ar nesugebėjote savęs įveikti. Puiku, jei galite pripažinti rezultatą, net jeigu jis ne visiškai tas, kurio jums reikia. Šis dalykas vadinamas balansu.

Balansą atrasime būtent čia – tarp “pabandyti išlaikyti” ir “paleisti”. Šitaip pasiekiamas aukso viduriukas tarp prisirišimo prie kažkokio dalyko ir laisvės nuo jo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *