Kai paprašei pagalbos iš aukščiau, žiūrėk ne į viršų, o žemyn

Pagalba gali ateiti iš aukščiau, tačiau išsigelbėti galima tik po ranka esančiomis priemonėmis – štai toks paradoksas. Kreipėtės su malda į Dievą, o dabar pasižiūrėkite, kas dedasi po kojomis – tai pagrindinė taisyklė. Jeigu žmogus ir toliau spoksos į dangų, laukdamas nežinia kokių stebuklų, jis paprasčiausiai pražiopsos jam suteiktus šansus.

„Dievas – mašina“ egzistavo tik senovės graikų teatro spektakliuose. Kai herojus patekdavo į keblią situaciją, o aplinkybės galutinai susipainiodavo, scenos mechanizmas nuleisdavo iš viršaus Dievą vaidinantį aktorių. Ir šitas „Dievas“ mikliai išnarpliodavo visą painiavą: išgelbėdavo spektaklio herojų, nubausdavo jo skriaudėjus. Tačiau taip būna tik teatre.

Gyvenime „antgamtiški“ reiškiniai plėtojasi absoliučiai realių, kasdieniškų, netgi buitiškų įvykių platformoje. Ir gelbėjimosi plaustą jums teks susikalti iš tų lentų, kuriomis disponuojate realiame gyvenime. Reikia ne į dangų spoksoti, o apsidairyti aplinkui. Kaip atsakymas į jūsų pagalbos šauksmą, bus atsiųsti žmonės, aplinkybės, ir visu tuo reikia pasinaudoti. Būtent tai ir padės.

Tai gali būti ir pažįstami žmonės. Kurie turi savo pažįstamų, o šie – resursų jūsų išgelbėjimui. Arba telefone yra internetas, kurio pagalba galite gauti reikiamą informaciją. Yra daugybė naudingų gelbėjimosi priemonių, tereikia aktyviai ieškoti ir būti atidžiam.

Pasikalbėkite su pažįstamais dėl jums reikalingos pagalbos. Papasakokite apie savo situaciją draugams. Neprašykite, kad padėtų, tiesiog supažindinkite savo aplinkos žmones su reikalo esme. Galbūt kažkas iš jų taps tarpininku, per kurį susirasite kitą, padėti galintį žmogų. Pavyzdžiui, jūsų kolega turi brolį, o brolis – žmoną. O tos žmonos tėvas draugauja su unikaliu jus dominančios sferos specialistu. Pavyzdžiui, gydytoju. Ar advokatu…

Rinkite informaciją visais įmanomai būdais. Jeigu jau kreipėtės į dangų pagalbos, tai netgi į pašto dėžutę įkištame nemokamame reklaminiame laikraštyje gali būti informacija, adresuota specialiai jums. Kuri padės išspręsti problemą. Naršykite naujienų srautą internete, atkreipdami dėmesį į kitų žmonių žodžius.

Atkreipkite dėmesį į atsitiktinius susitikimus su senais pažįstamais ir į naujų žmonių pasirodymą savo aplinkoje. Pasidomėkite šiais žmonėmis – kuo dirba, kaip einasi reikalai ir kokie įvykiai vyksta jų gyvenime. Nuoširdžiai pasidomėkite. Galbūt kažkas iš tų žmonių turi jūsų problemos sprendimo raktą.

Vienas jaunas dramaturgas tiesiog paklausė, kuo užsiima jo pakeleivis traukinio kupė. Paaiškėjo, kad jis – teatro direktorius. Jiedu susipažino artimiau, direktorius perskaitė dramaturgo sukurtą pjesę, susidomėjo ir vėliau supažindino jaunuolį su svarbiomis teatro pasaulio personomis.

Kitam vyrukui reikėjo išsinuomoti kambarį. Papasakojo apie savo bėda senukui, su kuriuo sėdėjo parke ant suoliuko. Jiedu nuoširdžiai įsikalbėjo ir pažintis pasirodė esanti labai naudinga. Senukas kaip tik norėjo apgyvendinti ką nors savo bute, kad jam kas nors padėtų. Nemokamai, mokėti reikėjo tik už komunalines paslaugas.

Trumpiau tariant – netylėkite. Neprašykite ir nereikalaukite pagalbos, nelaukite stebuklų, kurie nukris iš dangaus. Padvigubinkite dėmesį ir susidomėjimą žmonėmis. Ir ieškokite informacijos. Štai čia ir slypi išsigelbėjimas bei naujos galimybės. Tai tarsi virvės, iš kurių nusipinate sau kopėčias kopimui aukštyn, tarsi lentos, iš kurių galite susikalti valtį. O kartais gali pasitaikyti netgi gatava valtis. Tačiau jūs jos galite nepastebėti, laukdami gelbstinčio lėktuvo.

Dairykitės aplinkui. Tyrinėkite, kas vyksta šalia. Labai atidžiai ir dėmesingai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *