Kai pasijausite labai vienišais, prisiminkite šiuos dalykus

Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir veiklos srities, kartais būna labai sunku įveikti kurį nors gyvenimo etapą. Visiems pasitaiko prastų dienų. Ir visi mes puikiai žinome tą reiškinį, kurį vadiname vienatvės kančiomis. Ar tikrai ši kančia tokia siaubinga? O gal mes patys save užvedame, pasidavę nusiminimui? Užmeskite akį į žemiau išvardintus dalykus ir galbūt suprasite, kad esate absoliučiai normalus ir netgi laimingas žmogus.

***

Šioje planetoje yra daugybė žmonių, kurie šiuo konkrečiu momentu jaučia tą patį, ką jaučiate jūs. Galbūt šis faktas jus šiek tieki paguos.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Aplinkiniai supranta jus žymiai geriau, nei jums patiems atrodo. Nes dauguma jų yra įveikę lygiai tokį pat gyvenimo etapą.

Niekada nepamirškite, kad greta jūsų garantuotai esama žmonių, į kuriuos visada galėsite atsiremti.

Kartais patys lemtingiausi ir svarbiausi momentai gyvenime užklumpa būtent tada, kai jaučiatės vienišas – dėl to ir dabar nedrįskite bijoti šio periodo.

Geriausias draugas, kurį kada nors turėjote, turite ir turėsite – tai jūs pats.

O dar greta jūsų išties esama žmonių, kurie iš visos širdies jus myli ir jūs esate vertas šios meilės.

Greta jūsų visada atsiras bent vienas žmogus, kuris su malonumu jus išklausys, jei tik patys leisite sau būti išgirstu.

Net jeigu šiuo momentu jaučiatės vienišas, ši būsena praeis, kaip praeina visi jausmai, pojūčiai, emocijos. Niekas nesitęsia amžinai.

Visi mes žmonės, visi jaučiame skausmą, visi kovojame, kad būtume reikalingi ir mylimi. Pasijausk neatskiriama žmonijos dalimi.

Daug kas jau seniai įveikė tai, ką šiuo metu išgyvenate jūs. Jie jau seniai pergyveno tai, ką jūs dabar išgyvenate. Ir žinote ką? Jie juk liko gyvi ir toliau sau ramiai džiaugiasi gyvenimu. Tas pats laukia ir jūsų.

Kai skauda, kai norisi šaukti ir verkti – tai normalu. Beje, prisipažinti, kad jums reikia pagalbos bei palaikymo – irgi absoliučiai normalu.

Jūs esate biologinis organizmas, priklausantis homo sapiens rūšiai, jums pati gamta užprogramavo poreikį mylėti ir būti mylimam.

Artimi ir netgi nelabai artimi žmonės išties rūpinasi jumis, net jeigu jums atrodo, kad visas pasaulis jums abejingas.

Šioje planetoje visi žmonės plaukia viena valtimi ir jūs niekuo nuo jų nesiskiriate.

Jūs niekada nebuvote ir nebūsite vienišas. Beje, šiuo momentu jūs irgi ne vienišas. Tiesiog dabar jūs nenorite pripažinti šio fakto, paniręs į savęs gailėjimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *