Kai pradedate save gerbti, gyvenime daug kas pasikeičia

Pagerėja jūsų santykiai su savimi

Kai tik pradėsite rūpintis savimi – fiziškai, emociškai, psichologiškai, nustosite bendrauti su žmonėmis, kurie į jūsų gyvenimą atneša neigiamų emocijų ir jausmų.

Pradedate save mylėti

Nustojate ieškoti meilės, kad užpildytumėte savo tuštumą, ir vietoje to užpildote ją meile ir dėkingumu sau.

Atsikratote toksiškų žmonių

Atsitiktinis prisirišimas, kuris jus tik žlugdo. Asmuo, kurį jūs mylite ir kuriuo rūpinatės, neskatina jūsų judėti į priekį. Tai santykiai, kurie yra emociškai žeidžiantys. Žmogus, kuriam atiduodate visas jėgas, bet jis jums neatsako tuo pačiu. Kartais sudėtingiausia, bet svarbu yra išbraukti tam tikrus žmones iš savo gyvenimo.

Tampate laimingesniais

Paprasčiausiai susiduriate su mažiau dramų, su kuriomis tenka susidurti, nes nusprendžiate pasitraukti iš situacijų, kurios yra neigiamos ir nedaro jūsų laimingais.

Jūsų santykiai pagerėja

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų tikslai, ar karjera, kai bendraujate su panašiai mąstančiais, pozityviais ir tikslingai nusiteikusiais žmonėmis, jums ima sektis vis labiau.

Jūs pritraukiate gerų žmonių

Anksčiau galėjote skirti savo laiką tiems, kurie skyrė jums dėmesį, bet dabar suprantate savo laiko vertę ir nenorite jo švaistyti niekam, kas nėra vertas jūsų dėmesio. Jūs nustojate reaguoti į bet kokius žmones.

Pradedate iš tikrųjų kovoti už save ir už tai, kuo tikite

Kai pradedate tikėti savimi, nustojate tikėti kitų neigiamais požiūriais ar abejonėmis. Jie gali ir toliau kalbėti negatyvius ir nepagarbius dalykus, bet jūs galiausiai nustosite jų klausytis. Jūs tikite savimi ir, jei jie jūsų negali pakeisti, jūs tiesiog pasitraukiate.

Jūs labiau pasitikite savimi

Pasitikėjimas savimi spinduliuoja visose jūsų gyvenimo srityse. Žiūrite į veidrodį ir nematote savo ydų, o vidinis balsas jums sako, kad turite savimi žavėtis.

Jūs nustojate teisintis

Jei pasirenkate tai, kas jus džiugina, niekam nereikia aiškinti, kodėl taip nusprendėte.

Nustojate atsiprašinėti

Kai esate įsitikinę savo pasirinkimu, jums nereikia dėl jo atsiprašinėti. Taip, atsiprašote, kai suklystate, bet nustojate atsiprašinėti už mažus dalykus, pavyzdžiui, už tai, kad esate savimi.

Jūs nustojate laukti

Jūs nustosite tikėti melu ir pasiteisinimais. Atsiribojate nuo visų, kurie jums meluoja.

Jūs nebepavydite

Praeityje galbūt lyginote save su kitais. Tačiau dabar žinote, kad vienintelis žmogus, su kuriuo konkuruojate, yra tas, kuris žiūri į jus iš veidrodžio.Naujienos iš interneto

One thought on “Kai pradedate save gerbti, gyvenime daug kas pasikeičia”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *