Kaip antrąją santuoką padaryti geresne už pirmąją?

Idėjos apie santuoką jaunystėje ir brandžiame amžiuje iš esmės skiriasi. Iš pradžių visi svajoja apie tvirtus santykius, kurie niekada nesibaigs. Jie įsivaizduoja idealų gyvenimą ir stengiasi jį įgyvendinti. Tačiau statistika rodo, kad didžioji dauguma pirmųjų santuokų išyra. Tačiau vėlesnės santuokos būna daug tvirtesnės. Kodėl antroji santuoka yra geresnė už pirmąją, o kaip to pasiekti, skaitykite mūsų straipsnyje.

Žinoma, pasitaiko išimčių, tačiau paprastai antrasis bandymas būna daug sėkmingesnis. Tam įtakos turi net keli veiksniai iš karto. Siūlome dabar padaryti išvadas ir, galbūt, jas perkelti į savo santykius realiame gyvenime.

Kaip sukurti tvirtą santuoką

Pamirškite, kas buvo prieš tai

Nelyginkite ir nebandykite kurti iliuzijų apie savo partnerį. Pabandykite atidėti į šalį mintis apie tai, į ką jis panašus ar nepanašus. Šeimos psichologas Aleksandras Šachovas pateikia linksmą gero atsakymo į klausimą „Ką tu turėjai iki manęs?“

„Vos tik tave pamačiau, iškart viską, kas buvo, pamiršau.“

Svajokite kartu

Jei jūsų ketinimai būti kartu yra tvirti, tikėtina, kad per ateinančius kelerius metus kartu pasieksite savo bendrus tikslus. Ji nori namelio prie ežero, o jis – naujo automobilio. Kad pasiektumėte bendrą laimę, turite sudaryti planą ir kartu siekti bendro tikslo.

Daugiau klausinėkite

Nepakanka paklausti, kaip jūsų partneris vertina jūsų santykius. Kadangi žmonės keičiasi, turite reguliariai apie tai teirautis. Klauskite apie kasdienį gyvenimą, įpročius, patogumą gyventi kartu, tuos pačius siekiamus planus ar tikslus.

Pasakokite apie tai, kas jums patinka

Net artimiausi žmonės negali skaityti vienas kito minčių. Todėl taip svarbu parodyti partneriui, kas jums patinka. Tik tada jis ar ji žinos, kaip pagerinti jūsų gyvenimą.

Pasakokite partneriui, kas jums nepatinka

Kartais atrodo, kad viskas tobula, bet tik viena smulkmena trukdo atsipalaiduoti. Bijodami sugadinti šį „tobulumo“ jausmą (sugadindami nuotaiką, sugaišdami pokalbio laiką ir sulaukdami nemalonaus atsako), daugelis užmerkia akis į tokias detales. Detalių, kurios nepatinka, vis daugėja, o tobulų lieka vis mažiau. Nenutylėkite to, kas jums nepatinka.

Nepamirškite kartais pabūti vieni

Susiliejimas su partneriu yra dažna pirmųjų rimtų santykių klaida. Kai nebesate tikri, kurie tikslai yra jūsų, kurie bendri, o kurie – kieno nors kito. Jums reikia suprasti, ką jūs konkrečiai mėgstate arba ką norėtumėte veikti laisvalaikiu. Todėl taip svarbu retkarčiais pasivaikščioti vieniems, užsiimti mėgstama veikla, paskaityti knygą tylumoje, susitikti su draugais.

Padarykite išvadas

Svarbiausia yra padaryti išvadas. Ne tik remkitės ankstesniais santykiais, bet ir palaikykite dabartinius santykius kasdien. Nes tvirta santuoka – tai kasdienis darbas, kad santykiai neprarastų romantikos. Analizuokite bendrą gyvenimą, eikite į pasimatymus, keliaukite ir dirbkite su savimi.

Šie patarimai ne tik padės sukurti naują sėkmingą santuoką, geresnę už senąją, bet ir išsaugoti senąją, jei laiku pradėsite jų laikytis. Ir atminkite, kad santykių gerinimas visada susijęs su komandiniu darbu, o tai reiškia, kad abu partneriai turėtų laikytis šių bendrų taisyklių. Tada tikrai viskas pavyks!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *