Kaip apsisaugoti nuo blogos akies pagal Zodiako ženklą?

Kad ir koks būtų jūsų Zodiako ženklas, visada galite susidurti su pikta akimi. Niekas nėra nuo to apsaugotas, tačiau astrologai papasakojo, kaip galite žymiai sumažinti tikimybę susitikti su žmogumi, kuris gali mums pakenkti.

Pirmiausia ekspertai pataria išmokti diagnozuoti nelaimę. Faktas yra tas, kad žmonės dažnai klaidingai mano, kad jų gyvenimo bėdos turi magišką pagrindą, nors iš tikrųjų viskas lengvai paaiškinama.

Avinas

Viskas, ko Avinui reikia, kad jų neištiktų nelaimė, yra tik lašelis ramybės. Šie žmonės turi neprilygstamą talentą pasidaryti priešų bet kada ir bet kur. Astrologai pataria šio ženklo atstovams rečiau kirsti kelią kitiems žmonėms, nes tarp šių žmonių gali būti gana pavojingų asmenybių.

Jautis

Jautis tikrai gali apsisaugoti nuo blogos akies namuose. Jei šie žmonės jaučia negatyvo antplūdį ar sveikatos problemas, jiems tereikia likti namuose ir tinkamai atsipalaiduoti. Namų sienų tvirtumas gali padėti jiems susidoroti su bloga akimi ir kitomis problemomis.

Dvyniai

Dvyniai praktiškai nėra veikiami neigiamos magiškos įtakos iš išorės. Faktas yra tas, kad jų pasitikėjimas savimi yra nepajudinamas ir jie yra optimistai. Tamsi magija ir pikta akis jų tiesiog nejaudina. Tačiau jie vis tiek turi būti atsargūs bendraudami su toksiškais žmonėmis.

Vėžys

Vėžiai gali būti tikri, kad pikta akis jiems nepakenks, jei jie bus artimi savo šeimai. Brolių, seserų, mamos ir tėčio energija apsaugos juos nuo bet kokio neigiamo blogo elgesio. Tik svarbu laiku kreiptis pagalbos.

Liūtas

Liūtai turėtų naudoti talismanų galią kaip apsaugą nuo blogos akies. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti sidabro papuošalų pagalba. Jie puikiai atbaido bet kokias nelaimes. Šie žmonės turi daug priešų, todėl astrologai pataria bendraujant su tokiais žmonėmis būtinai naudoti apsauginius talismanus.

Mergelė

Žemės stichijos galia saugo Mergelės ženklo atstovus nuo išorinių poveikių, bet neapsaugo nuo jų pačių. Šiems žmonėms reikia kuo mažiau nerimauti dėl smulkmenų. Jei blogoms mintims duosite laisvę, jos labai greitai gali perimti jūsų sąmonę ir pradėti kelti problemas.

Svarstyklės

Kad netaptų blogos akies ar prakeikimo auka, Svarstyklių atstovams reikia nustoti pasitikėti visais aplinkiniais žmonėmis. Turite būti šiek tiek atsargesni, kai pasakojate žmonėms apie savo paslaptis, planus ir ambicijas. Jei ši informacija pasieks priešus, jie tikrai stengsis tuo pasinaudoti.

Skorpionas

Skorpionai yra paveikiami blogos akies daug mažiau nei kiti Zodiako ženklai. Jiems galima pakenkti, tačiau tai užtruks per daug laiko. Astrologai pabrėžia, kad Skorpionams reikia mažiau bendrauti su žmonėmis, kurie žodžiais ir veiksmais neigiamai veikia jų pasitikėjimą savimi.

Šaulys

Šauliai savo kelyje dažnai sutinka žmones, kurie gali juos sujaudinti. Šių žmonių problema ta, kad jie bendrauja su visais iš eilės, be jokios baimės ir atsargumo. Tai reikia ištaisyti, daugiau laiko skiriant maloniems ir pozityviems žmonėms. Jei Šauliai neignoruos toksiškų žmonių, tai atsilieps prieš juos.

Ožiaragis

Pakenkti Ožiaragiams labai sunku, bet įmanoma. Jei šio ženklo žmonės nori apsisaugoti nuo blogos akies ir nemandagių žmonių, jie turi nustoti su jais ginčytis. Astrologai pataria Ožiaragiams nustoti primesti savo nuomonę kitiems, nes tai gali sukelti aplinkinių žmonių neapykantą.

Vandenis

Vandenius nuo blogos akies išgelbės geri draugai ir ištikimas sielos draugas. Šių žmonių apsuptyje yra daug apsimetėlių, priešų ir tiesiog blogų žmonių, todėl reikia susiaurinti bendravimo ratą.

Žuvys

Žuvims pačioms reikia kuo mažiau naudotis tamsiąja magija. Pagrindinis pavojus slypi netinkamame ritualų atlikime. Kad nepadarytumėte sau žalos, astrologai pataria kuo mažiau linkėti kitiems blogo ir išlikti pozityviems bet kurioje situacijoje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *