Kaip atpažinti alfonsą?

Jei nesi nei milijoninių turtų paveldėtoja, nei tarptautinės kompanijos vadovė, dar nereiškia, kad esi apsaugota nuo susitikimo su alfonsu. Tokio tipo vyriškis – tikras parazitas, ir jis visuomet ras būdą, kaip iš tavęs išpešti kuo daugiau naudos.

Idėjinis alfonsas

Lengvai atpažįstamas tipas. Priklausomybę idėjiniams alfonsams parodo dvi savybės: patraukli išvaizda ir kuklumo nebuvimas. Jo išvaizdą sudaro tie bruožai, kurie, jo manymu, patinka moterims. Dažniausiai tai sporto salėje ištobulinta figūra, soliariumo įdegis, daili šukuosena ir švarios panagės.

Veidas – čia jau kaip gimdytojai pasistengė. Charizmos, kuri taip patinka moterims ir kuri parodo aukštesnį nei vidutinį intelekto koeficientą, nerasite. Kaip, beje, ir kuklumo. Savo finansinių pretenzijų jis ne tik kad neslepia, bet ir aiškiai jas deklaruoja. Žinoma, jis gali susidrovėti, kai pirmą kartą jam duosite pinigų, bet tik dėl susiklosčiusių tradicijų ir padorumo. Pasiūlyk jam raktelius nuo naujo automobilio – o idėjinių alfonsų apetitas auga bevalgant – ir juos paims nė nemirktelėjęs.

Kaip identifikuoti šį tipą: jei paprašys pinigų, atseit turi laikinų finansinių sunkumų, pasakykite, kad didieji bankai pirmus du mėnesius duoda beprocentes paskolas. Ir tai labai patogu – ypač dėl to, kad pati taip pat išgyveni finansinę krizę. Po tokio atsakymo vyriškio aistra kaip mat atvės.

Paprasčiausias būdas atsikratyti: nutraukti finansavimą – ir jis išnyks nežinoma kryptimi šviesos greičiu.

Buitinis alfonsas

Pats populiariausias tipas, kurio neįmanoma kaip nors išoriškai apibūdinti. Puikiai vaidina „tą vienintelį“ ir „gyvenimo vyrą“. Lengvai sutinka gyventi su moterimi, ir štai tuo metu pasirodo visu gražumu: apsigyvenusi su šio tipo vyriškiu, moteris su nuostaba supranta, kad turi krūvą „moteriškų darbų“.

Valgio virimas, tvarkymasis, skalbimas, lyginimas, pirkiniai, santechniko, elektriko, šaltkalvio iškvietimas – niekur jis nedalyvauja, kaip, beje, ir visuose kituose namų ūkio darbuose.

Vis dėlto net jei puikiai atliksite tai, ką alfonsas laiko „moteriškais darbais“, tai dar nereiškia, kad galėsite nedirbti: jo pajamos anaiptol nesužavės. O jei sužinos, kad kažkuri iš jūsų draugių pasirinko namų šeimininkės gyvenimą, gali ištikti priepuolis.

Kaip atpažinti šį tipą: pasiūlykite išnešti šiukšles, pakabinti užuolaidas ir atnešti iš parduotuvės penkis kilogramus bulvių šeimyninei vakarienei. Jei po dvidešimties minučių jo monologo apie moters vaidmenį šeimoje einate su šiukšlių kibiru pirkti bulvių – štai jis, buitinis alfonsas.

Paprasčiausias būdas atsikratyti: varu išvyti, nes pripratęs, kad jam viskas būtų paduota, šis žmogus niekur savo noru neis.

Ambicingas alfonsas

Tai aukščiausias alfonsų evoliucijos taškas: siekiantis tikslo, ryžtingas, ciniškas, protingas, turintis gausybę napoleoniško užmojo planų. Pinigai jam nėra tikslas. Jis visiškai užtikrintas, kad juos uždirbs pats. Jo siekis – socialinė padėtis ir naudingi ryšiai. Neretai jo praeityje – nelaiminga vaikystė. Todėl norėdamas „kad niekad nieko netrūktų“, jis darys viską, taip pat – pataikaus.

Pataikaus ne tik jums, bet ir tiems jūsų giminėms ir draugams, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai gali padėti jam karjeroje.

Kaip atpažinti šį tipą? Papasakokite kaip paslaptį, kad mirtinai susipykote su tėvu ir artimiausius dešimt metų iš šeimos nesulauksite nei malonių, nei susitaikymo. Ambicingasis iškart sugalvos dvidešimt susitaikymo būdų ir iškalbingai mėgins įtikinti.

Kaip lengviausia atsikratyti: pareikšti, kad tėvas tvirtai apsisprendė pasitraukti iš verslo, išvažiuoti į Naująją Zelandiją ir likusią gyvenimo dalį praleisti žvejodamas. Tuomet galėsite stebėti, kaip vyriškis sukrunta ieškoti kitos perspektyvios šeimos…

Patirtis. Vyrų nuomonė

Patinka mums tai ar ne, tačiau bet kokie santykiai – sandėris. Sandėriai būna aiškūs (aš tau – statusą ir pinigus, tu man – jauną kūną), neaiškūs (aš tave taip myliu, taip noriu paskirti tau visą gyvenimą, bet tik po santuokos), sąžiningi (aš dirbu, tu sėdi su vaikais ir sudarai man sąlygas grįžus pailsėti, dviese mes turime vieną karjerą) ir nesąžiningi (vesiu tave, bet tau atiteks ne tik visi namų ūkio reikalai, bet ir pinigų uždirbimo pareiga).

Sandėrį gali lydėti lemtingos aistros arba tiesiog abipusė simpatija, bet sandėrio esmės tai nekeičia.

Progresuojanti lyčių lygybė lėmė, kad atsirado ne tik išlaikytinės, bet ir išlaikytiniai. Čia nėra nieko blogo, jei tokie santykiai tenkina abi puses. Bet kokiu atveju reikia atsiminti vieną paprastą principą: „tartis reikia ant kranto“.

Netiesioginiai bandymai atpažinti potencialų parazitą atrodo kvailai: nei soliariumo įdegis, nei švarios panagės ar skusta barzda dar nieko nereiškia. Dar kvailesni testai su šiukšlių kibiru – pernelyg pavėluotas būdas pažinti savo išrinktąjį.

Yra tik vienas būdas nenusipirkti katės maiše: atrišti maišą ir pasikalbėti su kate.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *