Kaip atpažinti – flirtas tai ar tikra trauka?

Kai vyras ir moteris daug laiko praleidžia kartu, flirtas tampa jų bendravimo ir pramogavimo priemone, kuri kasdieniams pokalbiams suteikia daugiau jaudulio. Jei už flirto slepiasi tikri jausmai, svarbu sugebėti juos atpažinti, kad galima būtų išvengti bet kokios nepatogios ar destruktyvios situacijos.

Kartais mirktelėjimas ar prisilietimas apie besivystančius santykius gali suteikti labai daug informacijos. Perskaitykite šiuos patarimus, kurie padės jums išsiaiškinti, kas slypi už jos flirto ir sužinoti, ar ją domina ne tik paprastas žaismingumas, rašo askmen.com.

Dėmesingumo lygis

Flirtas, kuris yra tik flirtas, dažniausiai bus lengvabūdiškas ir linksmas. Draugai, kurie neslepia tikros traukos vienas kitam, pažais vienas su kitu, o po to laimingai sau toliau gyvens. Jie nieko neinvestuoja, nes jų santykiuose nėra tam reikalingų jausmų.

Tačiau jei prisilietimas ar koks kitas gestas užsitęsia, tai gali reikšti, kad ji bando patraukti jūsų dėmesį, kad stumtelėtumėte santykius į šiek tiek kitą lygį nei dabar. Kai flirtavimas yra toks suintensyvintas, tai taip pat gali reikšti, kad jai tai taip patinka, jog ji nenori jūsų paleisti, o tai – požymis, kad už flirto kažkas slepiasi.

Šiuos du žaismingumo lygius skiria plonytė linija, o žmonės paprastai iš flirto tikisi skirtingų dalykų, tačiau tikriausiai pastebėsite, kad kažkas jums teikia kiek daugiau dėmesio nei įprastai.

Išskirtinumas

Kai kurios moterys yra tiesiog linkusios flirtuoti. Jei ji mirkčioja kiekvienam sutiktam, kiekvieną apkabina, tai tikriausiai nieko ypatingo ir jie ji mes žvilgsnį ir į jūsų pusę. Kitaip tariant, jei ji su jumis flirtuoja, tai tikriausiai tai tėra tik flirtas. Kita vertus, jei ji jums skiria ypatingą dėmesį, gali būti, kad ji tai daro ne be priežasties.

Jei jai nėra įprasta flirtuoti su kiekvienu sutiktuoju, gali būti, kad savo flirtu ji nori jums pranešti, jog labai jus vertina. Tokiu pavidalu naudojamas flirtas yra skirtas su jumis artimiau susipažinti prieš pasmeigiant ant kabliuko.

Intensyvumas

Draugiško flirtavimo esmė yra lengvabūdiškumas ir subtilumas. Du dažnai flirtuojantys žmonės tikriausiai turės tam tikrą bendravimo ritmą – flirtas jiems bus savotiška rutina. Toks flirtavimo tipas turi nerašytas taisykles ir nenubrėžtas ribas, kurios draugiškai gerbiamos.

Bet jei staiga jos flirtavimas suintensyvėja, tai gali būti stipresnių jausmų požymis.

Pavyzdžiui, per jūsų eilinį pasikalbėjimą apie santykius ji pradės naudoti jus kaip idealaus vyro pavyzdį. Arba ji pradės perženginėti įprastines fizinio artumo ribas uždėdama savo ranką ant jūsų kojos, kai sėdite šalia.

Jei jos veiksmai tampa rimtesni ar akivaizdesni, gali būti, kad greta yra jūsų gerbėja. Tai yra geras ženklas, padėsiantis atskirti paprastą flirtą nuo tikros traukos.

Akių kontaktas

Akių kalba yra labai svarbus jausmų indikatorius; tai puikus požymis, padėsiantis atskirti flirtą nuo tikros traukos. Pagalvokite apie tai, kaip bendraujate su draugais – vyrais ir moterimis. Dažniausiai akių kontaktas įvyksta kalbantis dviese, bet jis būna atsitiktinis, per pokalbį dažnai nutrūkstantis.

Bet jei ji išlaiko savo žvilgsnį ilgai ir jo nenusuka, tai gali reikšti, kad tai yra kažkas daugiau nei paprasta draugystė. Kitas požymis: ji atkartoja jūsų kūno kalbą tarpusavio pokalbio metu, taip sustiprindama abiejų juntamą artumo jausmą.

Šie veiksmai – nesvarbu, ar būtų sąmoningi ar ne – gali reikšti, kad ji bando paskatinti jus romantiškiems jausmams. Tikriausiai tikisi, kad joje įžvelgsite kažką daugiau nei šiaip draugę.

Trukmė

Flirtavimas yra kažkas linksmo ir žavingo, bet jei tai nerimta, su laiku viskas baigiasi. Draugiškame flirte nėra romantiškų jausmų, todėl jam galioja taisyklė „mylėk arba palik“. Kita vertus, jei judu ilgai ir nuolat flirtuojate, o flirtas visai neblėsta, tai visai įmanoma, kad jie slepia gilesnius jausmus.

Prisiminkite, kaip vystėsi jūsų santykiai. Ar ji vis dar ieško jūsų draugystės po to, kai jūs pradėjote flirtuoti su kažkuo kitu? Jei taip – tikėtina, kad ji bando išlaikyti tokius santykius tol, kol ji parodys jums savo tikrus traukos jausmus.

Ilgalaikis flirtas gali būti ne tik susidomėjimo kitu žmogumi požymis – tai gali būti ir susidomėjimo priežastis, todėl abiem atvejais elkitės atsargiai.

Intymumas

Flirtavimas gali būti įvairus: tai gali būti pokalbis, pašiepimas, gestai ar prisilietimai. Šie veiksmai gali būti arba žaismingi, arba pakilti į kitą artumo lygį. Jei flirtavimas prasidėjo intymesniame lygyje nei dauguma draugysčių (arba tokiu tapo), tai galite suprasti kaip užuominą, jog flirtas nėra visiškai nekaltas.

Pavyzdžiui, pokalbis tarp draugų gali įgyti flirto pobūdį, bet jei ji pradės sakyti jums asmeniškus dalykus ar uždavinės klausimus, kurie yra gilesnio emocinio lygio, tikriausiai ji zonduoja galimybes ne tik šiaip draugauti – tikėtina, kad ją domina artimesnis, romantiškas bendravimas. Tai yra geras būdas patikrinti, ar ji flirtuoja, ar puoselėja jums kokius nors jausmus.

Myli – nemyli

Sunku atskirti paprastą flirtą nuo tikros traukos, nes flirte viskas yra labai subjektyvu, Bet jei flirtas yra ilgalaikis ar besivystantis, tikėtina, kad tai – tikros traukos požymis.

Ar flirtas būtų draugiškas, ar slėptų stipresnius jausmus, svarbu atpažinti, kas tai yra iš tikrųjų. Jei jausmai vienpusiai ar nederami, patariame nutraukti flirtą prieš tai, kai bus pernelyg sunku jam atsispirti…

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *