Kaip atpažinti nenaudingą žmogų, kuris niekada nieko neduoda, tik ima

Originalas

Tarp dviejų bendraujančių žmonių nuolat vyksta energijos mainai. Vienas duoda, kitas ima, ir atvirkščiai. Tai – natūralu. Blogai būna tada, kai vienas visą laiką traukia energiją, bet niekada jos nepapildo. Ir tai gali tęstis metų metais.

Kyla klausimas, kaip išvalyti savo gyvenimą nuo nenaudingų, tik energiją siurbiančių žmonių.

Kokie požymiai nurodo, kad jūsų aplinkoje yra atliekamas žmogus?

1. Jis visada jums skambina pats.

Tikriausiai turite draugę ar draugą, kuris yra pasakęs: „Kaip tik ruošiausi tau skambinti, ir štai tu paskambinai.“ Žinokite, su šiuo žmogumi jus sieja tolygūs energijos mainai. Jis yra lygiateisis jūsų draugas.

Atliekamas žmogus skambins jums pats, o jūs jam beveik niekada neskambinsite. Įdomu tai, kad „siurbiantis jus“ žmogus paprastai skambins jums netinkamu laiku. Tuo metu jūsų rankos bus muiluotos ar maišys puodą, jūs žiūrėsite įdomią laidą per TV ar statysite mašiną. Būnate labai užsiėmę, atliekate sudėtingus veiksmus, ir tada – skambutis, kuris sunervina jus ir atima laiką.

2. Jis visada verčia savęs laukti.

Arba beveik visada. Dažnai jis verčia laukti net kalbantis telefonu. „Oi, palauk sekundėlę, atsiliepsiu kitu telefonu.“ „Tuoj perskambinsiu tau.“ Jūs žvelgiate į telefoną, suprantate, kad tuoj paskambins, bet visai dėl to nesidžiaugiate.

Jis verčia laukti, kai atvyksta į svečius. Jis – labai nepunktualus, kai bendrauja su jumis. Net atėjęs į svečius, atliekamas žmogus suranda kažkokių skubių reikalų, pavyzdžiui, jam prireikia nueiti į vonią ir nusiplauti rankas ar leistis į ilgus pokalbius telefonu. O jūs žvilgčiojate į laikrodį ir visa savo esybe pajuntate, kad prarandate laiką.

3. Jis visada turi problemų.

Dažniausios atliekamo žmogaus, ypač jei tai – moteris, problemos būna susijusios su sveikata. Jeigu jūs esate jo psichologinis donoras, jūs būtinai žinosite apie jo sveikatos problemas. Jūs išklausysite, patarsite, net suorganizuosite jam vizitą pas garsų specialistą, bet tuo viskas nesibaigs. Rezultatas: prarastas jūsų ir garsaus specialisto laikas.

Atliekamas žmogus, be abejonės, turi problemų darbe. Ir apie jas jums pasakoja mėnesius ir metus. Dėl tų problemų būna kalti visi – nuo despotiško viršininko iki bukų bendradarbių, tiekėjų, klientų. Visi jūsų bandymai pasiūlyti jam pasidžiaugti geru atlyginimu ar puikiomis sąlygomis iškart nutraukiami. Atliekamas žmogus turi kentėti jūsų akyse. Jis tai daro puikiai, o jūs prarandate savo gyvenimo laiką.

4. Labai sunku ko nors jo paprašyti.

Kartais pasitaiko, kad reikia ko nors paprašyti atliekamo žmogaus. Nors prašymas atrodo niekinis, jūs suprantate, kad tai padaryti bus nepaprastai sunku. Kai pagaliau išsakote savo prašymą, pajuntate atliekamo žmogaus nepasitenkinimą ir suprantate, kodėl nenorėjote jo prašyti: jis nenusiteikęs jums padėti. Jis tik pasiaukos dėl jūsų, nors yra taip užsiėmęs. Jis turi tiek daug savų problemų. Jums prapuola noras daugiau ko nors prašyti. Verčiau viską padarote patys.

5. Jam visada jūsų reikia.

Atliekamas žmogus apgaubia jus savo „meile“. Jis nuolat leidžia jums suprasti, kad be jūsų jis negalėtų gyventi. Jam gera gyventi jūsų globojamam. Jis negalėtų be jūsų atlikti net paprasčiausių veiksmų. Kartais tai kelia jums nuostabą, kartais – pasipiktinimą. Jis nuolat jūsų ko nors meiliai prašo. Ir jūs priprantate prie minties, kad jis pats be jūsų nieko nesugebėtų padaryti. Kai, aplinkybių priverstas, jis mobilizuojasi ir padaro viską kokybiškai ir greitai, jūs nustembate dėl jo sugebėjimų ir suprantate, kiek praradote laiko, kai jis jus išnaudojo.

6. Jis stulbinamai neįdomus žmogus.

Pagaliau svarbiausias atliekamo žmogaus požymis. Jis – visiškai neįdomus. Bent jums. Jis – nevykęs pasakotojas, be jokios charizmos. Jūsų nesieja jokie bendri pomėgiai ar hobiai. Jokių savo hobių jis neturi. Jis – nepaprastai nuobodus, nykus tipas.

Paprastai atliekamo žmogaus buvimą gyvenime galima paaiškinti ryšiais, kurie nepriklauso nuo jūsų šiandieninio. Tai arba jūsų kaimynas, kurio sunku atsikratyti, arba giminaitis, su kuriuo privalote palaikyti ryšius, ar vaikystės draugas, su kuriuo nėra kaip išsiskirti, ar bendradarbis, ar net vyras arba žmona. Taip, partneris irgi gali būti vampyras, siurbiantis energiją ir atimantis laiką.

Išvada

Išmokite vertinti ir branginti savo laiką, sugaištą šiam žmogui. Tai susiję ir su telefoniniais pokalbiais, ir tiesioginiu bendravimu, ir net susirašinėjimu. Pradėkite sakyti tiesą!



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *