Kaip atpažinti piktybinę auką

Piktybinė auka – tai tokia toksiškų žmonių rūšis, nuo kurios atstovų reikia bėgti kuo toliau. Juos nesunku atpažinti. Vos susipažinę, jie iškart puola pasakoti apie savo sunkumus ir apie tai, kokie bjaurūs žmonės juos supa šiame gyvenime. Kaip juos nuskriaudė prieš 30 metų, apgavo 1980 metais, paliko be palikimo 1990 metais ir iki šiol jiems visokeriopai kenkia.

Piktybinė auka verksmingai skundžiasi, koks neteisingas gyvenimas ir kokie visi žmonės niekšai. Jie laiko save bėgančiais nuo blogio, kenčiančiais už tai, kad sako tiesą į akis, klastingai apgautais geraširdžiais naivuoliais ir t.t.

Visa tai, žinoma, netiesa, tačiau prisistatymo potekstė būtent tokia.

Netrukus blogų žmonių sąrašą papildysite ir jūs. Nes piktybinė auka ruošiasi išspausti iš jūsų viską, ką tik galima: pinigus, dėmesį, paslaugas, pagalbą, laiką… Ir gręš iš jūsų resursus iki to laiko, kol nepradėsite maišto ar neimsite prašyti pasigailėjimo. Arba kol pamėginsite sprukti. Tada piktybinė auka pasakys savo sakramentalią frazę: “Ach tu šitaip? Tu toks pats kaip visi kiti niekšai! Maniau, esi padorus žmogus, geras ir doras. O tu toks pats kaip visi!”

Nuo šio momento piktybinė auka ims skleisti apie jus paskalas ir šmeižtą, skųstis jumis, puldinėti iš pasalų, stengsis kuo skaudžiau įgelti. Padaryti jums kuo daugiau žalos.

Piktybinė auka pradeda bendravimą nuo skundų gyvenimu ir kitais žmonėmis. Paskui pasinaudoja jumis, išgręždama resursus iki paskutinio lašo. O paskui įtraukia į savanaudžių niekšų, egoistų ir nedėkingų bjaurybių sąrašą. Nors nedėkinga, kaip taisyklė, būna pati piktybinė auka. O taip pat labai pavydi ir keršija visiems, kurie jai padėjo.

Dėl to nėra jokios prasmės megzti su tokiu žmogumi pažinties. Kaip taisyklė, piktybinė auka turi pakankamai resursų, kad pati išspręstų savo problemas, tačiau spręsti jų ji nesiruošia. Problemos reikalingos tam, kad atkreiptum į save dėmesį ir gautum pagalbą. Kažką panašaus daro elgetos – tyčia išsidrasko žaizdas, kad tos supūliuotų ir atneštų daugiau paaukojimų iš gailestingų praeivių. Gydytis ir pasveikti tokiems elgetoms nenaudinga.

Trumpiau tariant, savo jėgas ir dėmesį geriau skirkite žmonėms, kuriems išties reikalinga pagalba. Kurie paskui nekeršys savo geradariams ir nekeiks jų kiekvienam sutiktam.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *