Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo tualete – 4 populiarūs būdai

Nemalonus kvapas tualete kiekvienam žmogui sukelia daug rūpesčių. Galite naudoti kokybiškus produktus, brangius oro gaiviklius, o iš tikrųjų tai nesuteiks norimų rezultatų. Todėl verta prisiminti 4 būdus, kaip atsikratyti nemalonaus kvapo.

Būtina laikytis valymo plano

Jei valysite tik tada, kai to reikalauja situacija, nemalonus kvapas visada išliks. Taip pat būtina suprasti, kad ant klozeto yra apnašų, kurios laikui bėgant ima džiūti.

Kaip rodo praktika, būtent šios apnašos pradeda skleisti nemalonų kvapą, kuris daugeliui žmonių yra nepakenčiamas.

Tualetą reikia gerai išvalyti kartą per savaitę. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti sunkiai pasiekiamoms vietoms, kuriose gali kauptis nešvarumai. Pavyzdžiui, šlapimo lašai visada lieka po klozeto kraštu.

Nesandarus tualetas

Taip pat neretai klozetas kur nors prakiūra. Svarbu aptikti nuotėkius ir, jei įmanoma, kuo greičiau juos pašalinti.

Reikia atkreipti dėmesį ne tik į klozetą, bet ir į nuotekų sistemą. Privalote patikrinti visas jungtis ir įsitikinti, kad jos yra sandarios. Dar vienas labai įdomus patarimas – ryte greitai apžiūrėkite grindis, jei ant jų yra vandens dėmių ar nutekėjimų, vadinasi, kažkur yra nuotėkis.

Vėdinimas

Jei tualete nėra ventiliacijos, nemalonus kvapas lydės daugelį metų. Daugelis žmonių sako, kad gyvena bute, todėl nieko negali padaryti dėl oro vėdinimo, tačiau tai yra netiesa. Ventiliaciją galite patikrinti keliais būdais:

 • Uždekite žvakę ir palaikykite ją prie ventiliacijos angos. Ugnis turi nukrypti į ventiliacijos angos vidų.
 • Paimkite popieriaus lapą ir pridėkite jį prie ventiliacijos angos. Idealiu atveju jis turėtų gerai priglusti.
 • Užsidekite cigaretę ir įsitikinkite, kad dūmai išeina pro ventiliacijos angą.

Jei ventiliacija neveikia tinkamai, turėtumėte kreiptis į namo administravimo įmonę.

Neutralizatoriai

Buitinių priemonių parduotuvėse galima įsigyti daugybę specialių produktų. Verta pabrėžti, kad oro gaivikliai nepadeda išspręsti šio nepatogumo. Jų užduotis – maskuoti kvapus. Svarbu atkreipti dėmesį į neutralizatorius.

Jei nenorite pirkti specializuotų produktų, galite pasinaudoti liaudiškais metodais. Šios medžiagos gerai sugeria kvapus:

 • Aktyvuota anglis. Pakanka kelias tabletes išdėlioti tualete. Jas reikia keisti kiekvieną dieną, nes jos greitai sugeria blogus kvapus.
 • Geriamoji soda. Ją reikia suberti į atvirą indą ir prireikus pakeisti. Nenaudokite šio metodo, jei tualete nuolat drėgna.
 • Degančios sieros kvapas. Metodas: tualete uždekite kelis degtukus. Degančios sieros kvapas panaikina ir sugeria daugelį nemalonių kvapų.
 • Jei tualete nuolat rūkoma, į vandenį galite įpilti paprasto valgomojo acto. Pakanka kelių šaukštų. Actas yra puikus būdas pašalinti cigarečių kvapą.

Taip pat galima rinktis natūralias aromatines medžiagas. Populiariausios priemonės yra šios:

 • Kava.
 • Citrusiniai vaisiai.
 • Eteriniai aliejai.
 • Kvapiosios žvakės ir daugybė kitų.

Norėdami visam laikui atsikratyti nemalonaus kvapo, turite būti kantrūs ir rasti priežastį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *