Kaip atsikratyti žmonių, suryjančių jūsų energiją

Kiekvienas iš mūsų turbūt pastebėjome, kad aplink mus esama žmonių, kurie pastoviai kažkuo nepatenkinti, kurie ryja mūsų energiją vos ne tiesiogine prasme. Jie šypsosi mums į veidą, o širdyje linki mums nesėkmių ir kritimų. Ir nežiūrint į tai, kad puikiausiai tai suprantame, vis tiek metų metus su jais bendraujame, kartais visiškai nuoširdžiai tikėdami, kad jie pasikeis. Tačiau žmonės nesikeičia. Keistis gali tik jūsų požiūris į juos.

Tai kaipgi atsikratyti žmonių, suryjančių jūsų energiją?

Pirma. Visus mus supančius žmones mes susikuriame patys. Visus – ir pozityvius, ir negatyvius. Ir kuo daugiau mumyse negatyvo bei streso, tuo stipriau traukiame prie savęs negatyvius aimanuotojus ir skundalius. Išvada: pradėkite nuo savęs. Jūsų mintys, jūsų veiksmai turi skleisti pozityvą, tada patys pradėsite pritraukti pozityvius žmones.

Antra. Bendraukite su tais, kurie stipresni, sportiškesni, turtingesni ir geresni. Pakaks klausytis žmonių, kurie nepatenkinti gyvenimu, darbu, atlyginimu, žmona. Patikėkite, po 10 metų jie suoks jums vis tą pačią dainelę. Taip, žinoma, tokių žmonių fone žymiai lengviau jaustis sėkmingu ir pozityviu. Tačiau bendrauti reikia su sėkmingais žmonėmis, kaip jau buvo minėta pirmame punkte. Iš pradžių jų draugijoje jausitės nelabai komfortiškai, tačiau tik išėjus už savo komforto zonos ribų įmanoma keistis, augti ir tobulėti.

Trečia. Reikia aiškiai suprasti, ko būtent ieškote kitame žmoguje.

  • Vyriškyje tai gali būti – gerumas, humoras, atsakingumas, sugebėjimas uždirbti pinigus;
  • Kolegoje – sugebėjimas dirbti komandoje, mobilumas;
  • Pažįstamame žmoguje – linksmas laiko leidimas, ryšiai, pozityvas, gyvenimo meilė;
  • Drauguose – ištikimybė, palaikymas, sugebėjimas pasakyti teisybę į akis.

Ketvirta. Jeigu žmogus netinka nei vienai kategorijai, reiškia, jis šiuo metu jums nereikalingas. Jį reikia pašalinti iš nuolatinio bendravimo rato. Jis yra tarsi vampyras, kuris čiulpia jūsų gyvybinę energiją ir laiką. Tokių žmonių geriau neprisileisti, jie jus paprasčiausiai suės. Visus, kurie suryja jūsų laiką, energiją, kurie amžinai nepatenkinti ir pikti bei įsižeidę – lauk iš gyvenimo.

Penkta. Jeigu atrodo, kad kažkas negerai, tai jums neatrodo – kažkas iš tiesų negerai. Šiuo atveju yra du variantai: arba pasikalbėti, arba padaryti pertrauką santykiuose. Jeigu be tų žmonių jums geriau negu su jais – kam jie jums reikalingi?

Kartais labai sunku liautis bendrauti su kažkokiu konkrečiu žmogumi, juk su juo draugaujate nuo vaikystės, o su kažkuo galbūt jau 10 metų dalinatės lovą, bet pirštis jis taip ir nerodo jokio noro ir greičiausiai niekada nepasipirš. Išmokite atskirti įprotį ir prisirišimą nuo tikrų jausmų. Nešvaistykite laiko žmonėms, kurie yra greta jūsų tik todėl, kad JIEMS taip patogu. Tai jūsų gyvenimas, jūsų laikas ir jūsų energija!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *