Kaip į namus pritraukti palankią energiją?

Kai jums ar jūsų namų ūkiui prasideda blogas metas, gali atrodyti, kad kalti visi aplink, bet tik ne mes. Tačiau kartais visų bėdų priežastis galime būti mes patys arba mūsų namai. Todėl verta sužinoti, kaip į namus pritraukti palankią energiją.

Švara ir tvarka

Jei jūsų namai, o ypač koridorius, yra netvarkingas, tada verta susitvarkyti. Kai namuose atviroje erdvėje yra daug nereikalingų daiktų, palanki energija negali prasiskverbti į jūsų namus. Atlikite generalinį valymą: sudėkite visus daiktus į savo vietas, atsikratykite nereikalingų. Tokiuose namuose jums bus lengviau būti.

Tolerancija

Stenkitės būti kantresni su savo šeimos nariais. Keikimasis tik atstumia teigiamą energiją ir pritraukia neigiamą. Dėl šios priežasties jus gali užpulti energetiniai vampyrai. Pabandykite išspręsti šią problemą ir pamatysite, kaip jūsų gyvenimas pradės gerėti.

Dienos šviesa

Jei jūsų namuose mažai dienos šviesos, tuomet verta pasidaryti remontą ir įleisti į namus daugiau šviesos. Tai padės pritraukti palankią energiją.

Gėlės

Net dirbtinės gėlės gali padėti pritraukti teigiamą energiją. Geriausia pabandyti kai kuriuos augalus auginti ant palangės, tačiau kai kurie žmonės tiesiog neturi laiko rūpintis gėlėmis. Augalus galima pamerkti į vazą – šis metodas tinka norint pritraukiant sėkmę, meilę ir turtus.

Talismanai

Pagal fengšui, namuose turėtų būti specialūs talismanai, kurie aiškiai parodytų, kad juose yra vieta palankiai energijai. Rinkitės dekoracijas, kurios siūbuoja vėjyje ir kuria lengvą muziką, kuri neleis jums nuobodžiauti.

Daiktų perstatymas

Pabandykite pereiti prie rytietiškų praktikų ir padarykite namuose nedidelį persitvarkymą. Faktas yra tas, kad bute yra specialios „zonos“, kuriose galite padėti tam tikrus talismanus, kad pritrauktumėte tai, ko norite. Pavyzdžiui, veidrodžiai ne tik vizualiai išplečia erdvę, bet ir suteikia galimybę palankiai energijai atsirasti jūsų namuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *