Kaip išgyventi santuokos krizę?

Santuokos krizės yra labai skirtingos. Dažniausiai jos kyla dėl to, kad sutuoktiniai pradeda vienas kito nesuprasti. Žinoma, tai neįvyksta per vieną dieną. Sutuoktiniai pradeda nebesiklausyti, ką jiems sako jų antroji pusė, ir tai priveda prie santykių krizės.

Taip pat vienas iš partnerių gali suprasti, kad jo sutuoktinis nėra toks, kokį jis įsivaizdavo. Jis tikėjosi, kad ilgainiui žmogus pasikeis, tačiau taip neatsitiko.

Kai du žmonės nebemoka susikalbėti, priekaištai vienas kitam ima kauptis. Anksčiau ar vėliau tai lemia sprogimą, ir žmonės nebenori tęsti santykių. Žinoma, ne visada yra skubama išsiskirti: kartais poros supranta, kad turi problemų, ir kreipiasi į šeimos psichologus.

Deja, pastangos išsaugoti santuoką ne visada yra sėkmingos. Svarbu yra tai, kad sutuoktiniai būtų pakankamai atviri vienas kitam ir išsakytų savo lūkesčius. Nė vienas mūsų negali žinoti, kas vyksta kito žmogaus galvoje, todėl atviri pokalbiai yra labai svarbūs.

Kita santuokos krizės priežastis gali būti vaikai. Tiksliau, krizę gali sukelti dideli pokyčiai: jei anksčiau pora daug laiko praleisdavo kartu, dabar jiems abiem gali trūkti miego, kokybiško poilsio, ir, žinoma, laiko, praleidžiamo tik dviese.

Nors santykių problemas dažniausiai sukelia elementarus fizinis nuovargis, tačiau krizę pavyksta įveikti tik tada, kai partneriams pavyksta pailsėti ir patenkinti pagrindinius savo poreikius. Būtent todėl čia yra labai svarbus tinkamas laiko planavimas ir kitų žmonių pagalba rūpinantis vaiku.

Taip pat santykių krizę gali sukelti ir seksualinio susidomėjimo praradimas. Vis dėlto, svarbu suprasti, kad taip nutinka ne be priežasties.

Tikėtina, kad partneriai turi užgesusių vilčių, kurios net nėra susijusios su partneriu. Galbūt jie abu iš santuokos tikėjosi kažko kito, tačiau šie lūkesčiai nepasiteisino.

Galite judėti į priekį vienas, bet kartu keliauti visada smagiau. Interesų sutapimas, aiškūs tikslai, abipusis pasitikėjimas – tai yra svarbiausi dalykai, kurie gali padėti įveikti santuokos krizę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *