Kaip jį įtikinti, kad esate pati bjauriausia

Galima panaudoti daugybę būdų, norint įrodyti savo mylimajam, kokia jūs esate negraži, kvaila, stora, kreivakojė, nepasitikinti savimi ir t.t. Bet visiškai pakaktų ir šio vieno. Panaudojus jį praktikoje, jums beliktų tik skųstis, rašyti jam priešmirtinius laiškus, guostis draugei, kad “jie visi tokie” ir šimtąjį kartą klausti: “kodėl?”

Aš labai mėgstu su savo brangiausiuoju vaikščioti po parduotuves. Paskutinį kartą mes pirkome vakarinę suknelę. Tačiau į matavimosi kabinas aš jo neįleidžiu – jis visuomet “budi” prie įėjimo.

Iš pirmosios parduotuvės aš išeinu pranešusi, kad pasirinkimas čia didelis, tačiau štai bėda – visos suknelės pabrėžia taliją… Ir pažvelgiu į jį daug pasakančiu žvilgsniu: “Tu gi supranti, kad šito sau negaliu leisti”…

Analogišką išėjimą tuščiomis iš kitos parduotuvės aš paaiškinu tuo, kad ”joje viskas tik ilgakojėms”. Trečioje parduotuvėje yra visos spalvos, išskyrus tą vieną – pilkai mėlyną su taškeliais – kuri man tinka prie veido. Taigi suknelė nenupirkta, o mano mylimasis giliai susimąstęs.

Apie ką gi? Apie tai, kad aš – dručkė be talijos ir su įtartina veido bei plaukų spalva? O štai ir neatspėjote. Apie tai jis galvojo prieš 5 minutes. O dabar galvoje jam sukasi mintis, kad aš esu reta gamtos klaida ir daugelio šalių lengvosios pramonės atstovai net neįtaria apie jos egzistavimą. Jie kuria drabužius tik aukštoms, lieknoms ir ilgakojėms, na, toms, kurių dauguma.

Vyras, su kuriuo atlikote šį eksperimentą, tikriausiai jau toli ir atsakymo iš jo nesulauksite. Ir nors šaukštai po pietų, yra apie ką pamąstyti ir padaryti šiokias tokias išvadas.

1 išvada

Nesistenkite pritrenkti vyro ilgomis kojomis. Jis tokių matė ne vieną šimtą, na, ir ne tik per televizorių ir gatvėje… Jeigu ir gali kas jį sužavėti, tai jūsų pasitikėjimas savimi. Ne tik pirmo susitikimo metu, bet ir vėliau. Galiausiai jis, įsitikinęs, kad gavo “pačią geriausią”, galės užsiimti svarbesniais reikalais.

2 išvada

Įsivaizduokite, kad vyras – tai tarsi baltas popieriaus lapas. Tačiau, žinoma, jums gali pakliūti ir gerokai prirašytas lapelis… Tuomet jums teks padirbėti, kad turėtumėte vėl švarų… Turint prieš save vieną vienintelį švarų popieriaus lapą, reikia be klaidų į jį rašyti. Ką rašyti? Tiesą ir tik tiesą: “Aš – pati gražiausia, patraukliausia ir protingiausia. Mano ūgis 150 cm, sveriu 60 kg ir labai bijau sulieknėti. Aš vienintelė ir nepakartojama, ir Tau, mano mielasis, nežmoniškai pasisiekė”.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *