Kaip kalbėtis su vyru, kad jūsų santykiai būtų kokybiški?

Nenuostabu, kad yra sakoma, kad vyrai ir moterys yra iš kitų planetų, todėl jiems nėra lengva rasti bendrą kalbą. Nenuostabu, kad net ir šeimose kyla daugybė konfliktų. Tačiau kalbėtis su vyru ar moterimi būtina, nes kitaip gali sugriūti visi santykiai.

Kaip sukurti harmoningus vyro ir moters santykius? Mūsų redaktoriai mano, kad to galima pasiekti tik pradėjus kalbėti aiškia kalba be užuominų ir nutylėjimų, tai padės iš karto suprasti problemas ir nedelsiant jas išspręsti. Be lūkesčių, kantrybės ir įžeidimų kaupimo.

Kaip kalbėtis su vyru?

Kalbėkite tiesiai, be užuolankų

Vyrai nėra telepatai, o jų emocinis intelektas yra mažiau išvystytas. Todėl ne visada įmanoma užuominų pagalba kažką perduoti mylimam žmogui. Net tikros emocijos vyrui dažnai lieka paslaptimi.

Todėl, jei jums reikia ką nors perteikti, lengviau pasakyti tiesiai, o ne užuominomis ir paskui pykti, kad jis jūsų nesupranta.

Mažiau kritikos, daugiau pagyrų

Niekam nepatinka kritika, tad kodėl moteris nusprendė, kad jos vyras yra taisyklės išimtis? Ir net jei reikėtų pareikšti pastabą, toks pokalbis turėtų prasidėti iš tolo, be to, papildytas pagyrimų ir stiprybių pripažinimo.

Dažniau patylėkite

Moterys ne visada kalba daugiau nei vyrai. Priimdami sprendimus vyrai taip pat gali daug kalbėti. Tačiau verta suprasti, kad po sunkios darbo dienos vyras ne visada turi jėgų ir noro aptarti kai kuriuos šeimos reikalus. Ir tai turėtų būti suprantama.

Pasistenkite nesiginčyti

Moterys dažniau pradeda šeimos ginčus ir, atitinkamai, dažniau siekia juos laimėti. Tačiau vyrai dažnai negali ginčytis su priešinga lytimi, nes mano, kad moterų argumentai yra emocingi ir nelogiški.

Nemėginkite perauklėti

Paprastai, mums mylimame žmoguje nepatinka koks nors charakterio bruožas. Tačiau bandymai perauklėti nieko gero neduos. Juk vyrui nepaprastai svarbu visada būti drąsiam. Ir leistis būti perauklėjamam- tai rizikuoti savo vyriškumu. Todėl toks spaudimas sukels nerimą, pasipriešinimą ir sutrikimą santykiuose.

Neatitraukite dėmesio nuo darbo

Skirtumas tas, kad vyriškos lyties smegenys sunkiau perjungiamos tarp skirtingų užduočių. Todėl nuolatiniai telefono skambučiai, kai jis bando susikaupti, ne tik erzina, bet ir atitraukia nuo darbo, reikalauja daug pastangų susikaupti. Moteris turėtų tai suprasti ir paskambinti tik prireikus.

Rūpinkitės savimi

Kiekvienas vyras nori iš arti pamatyti laimingą moterį. Tačiau net pastebėjęs, kad mylimasis pavargęs, jis ne visada gali jai padėti. Todėl geriau, jei moteris dažniau rūpinasi savimi. Ir jei jūs jau seniai norėjote susitikti su draugėmis, ar nueiti į masažą arba perskaityti knygą, tuomet neturėtumėte to atidėti.

Daugiau pasitikėkite

Santykiuose be pasitikėjimo neįmanoma. Ir vyrui nepaprastai svarbu, kad mylimoji pasitikėtų jo žodžiais, veiksmais, sprendimais. Tačiau vyrai labiau netoleruoja būtent žmonų neištikimybės, tuo tarpu moterys labiau kenčia nuo mylimo žmogaus neištikimybės, nenorėdamos susitaikyti, kad vyras savo laiką ir išteklius skiria kitai.

Nepaisant to, mes tikime, kad būtina kalbėtis su vyru, siekiant laimingų ir harmoningų santykių, būti sąžiningu ne tik su savimi, bet ir su mylimuoju.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *