Kaip pakeisti savo gyvenimą?

Daugelis žmonių norėtų pagerinti savo gyvenimą, bet dažnai nesupranta, kaip tai padaryti. Vieniems trūksta pasitikėjimo, kiti bijo išeiti iš komforto zonos, o kai kuriems atrodo, kad viskas gerai, tačiau juos kankina neaiškus nepasitenkinimas.

Jei vieną gražią akimirką staiga suvokiate, kad esate nuolat prastos nuotaikos, jus erzina net kažkas, kas neseniai džiugino, blogai miegate, nenorite bendrauti su artimaisiais, patiriate nuolatinį nerimą – tai reiškia, kad viduje esate nepatenkintas tuo, kas vyksta, ir atėjo laikas kažką keisti.

Esant situacijai, kai nėra jėgų, sunkiausia pradėti veikti. Daugelis žmonių nesupranta, kaip išspręsti problemą ir nuo ko pradėti. Kadangi psichologams prašymas pakeisti gyvenimą yra vienas dažniausių, jie siūlo bendrą schemą, kuri leis jums surinkti išteklius savo gyvenimui pagerinti.

1. Lengviau pakeisti išorinį nei vidinį. Būtent todėl siūloma pradėti nuo aplinkinės erdvės valymo. Visi žino, kad fizinis darbas mažina nerimą, o bet koks valymas padės sutvarkyti mintis ir atsikratyti šiukšlių. Atsikratymas seno ir nereikalingo suteiks vidinės stiprybės, simboliškai užleis vietos naujiems dalykams.

REKLAMA

2. Vidinis „valymas“ turėtų prasidėti nuo savo minčių stebėjimo: apie ką dažniausiai ir ilgiausiai galvojate per dieną? Šiuos apmąstymus patartina trumpai užsirašyti kelias dienas, kad būtų patogiau analizuoti. Perėję šį etapą galite pastebėti, kad nemažą laiko dalį praleidžiate negatyve, o tai ne tik gadina nuotaiką, bet ir atima didžiąją dalį jėgų bei energijos. Norint įvaldyti teigiamą mąstymą, prireiks laiko ir pastangų, tačiau rezultatas to vertas.

3. Laiko struktūrizavimas yra nepaprastai svarbus dalykas. Kelias dienas stebėkite, kaip praleidžiate savo laiką, ir savo pastebėjimus užsirašykite beveik minutės tikslumu. Taip bus galima nustatyti, kam skiriate savo laiką ir kiek tai produktyvu bei naudinga. Išanalizavę sąrašą pamatysite, kiek daug naudingų ir malonių dalykų galite nuveikti, jei nešvaistysite brangių valandų.

Dabar, kai turite jėgų ir laiko, esate pasirengę judėti toliau. Kaip žinote, bet kokia kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Padarykite tai, kad pagerintumėte savo gyvenimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *