Kaip per mėnesį pakeisti gyvenimą

Kiekvienam iš mūsų pasitaiko skrydžių ir kritimų, keičiasi juodi ir balti gyvenimo periodai. Teisingų sprendimų nesurasite jokioje literatūroje. Tik jūsų viduje slypi ta jėga, pajėgi padovanoti nuostabų ir prasmingą gyvenimą.

Pirmoji savaitė. Dienoraštis ir tikslai

Per pirmą naujo gyvenimo savaitę reikėtų atsikelti pusvalandžiu anksčiau, kad suspėtumėte aprašyti vykstančius pasikeitimus. Dienoraštyje reikia registruoti viską, kas šauna į galvą, net jeigu tai atrodo kvaila ir nesvarbu.

Dienoraštis padės aiškiai suformuluoti naujus tikslus ir konkrečius uždavinius – ką konkrečiai planuojame keisti ir koreguoti. Taip pat reikia pagalvoti apie naują veiklą, kuria iki šiol domėjotės vien teoriškai.

Svarbiausia šio gyvenimo gerinimo metodo sąlyga – tabu visiems išmaniesiems ir kompiuteriams, kurie gali pasipainioti po ranka, vos pabudus iš miego ir suryti tą pusvalandį, tokį reikalingą gyvenimui keisti.

Antroji savaitė. Erdvės ir proto valymas, teisinga mityba

Pirmiausiai reikia griežtai organizuoti vidinę erdvę: išvalyti spintą nuo senų daiktų, atsikratyti nereikalingų suvenyrų, sulaužytos ir sugedusios technikos ir t.t. Išlaisvinta nuo šlamšto erdvė padės atsikratyti nerimo ir baimės.

Antrasis žingsnis – atsikratyti kenksmingų maisto produktų, neigiamai veikiančių organizmą. Iš pradžių tikriausiai bus labai sunku, tačiau kai smegenys persitvarkys, priklausomybė nuo nenaudingo maisto pasitrauks. Gera idėja – laipsniškas sveikų patiekalų įtraukimas į racioną.

Baigiantis antrai savaitei, vakarą paskirkite pasivaikščiojimui gryname ore ar knygų skaitymui. Nerekomenduojama žiūrėti televizoriaus, nes būtent jis yra svarbiausias negatyvo ir streso šaltinis.

Trečioji savaitė. Maksimaliai apribokite bendravimą su skausmą teikiančiais žmonėmis

Kiekvienas mūsų turi pažįstamų, kurie pastoviai skleidžia negatyvą, pavydi ir nepastebi nieko aplinkui, išskyrus savo paties problemas. Draugystė negali būti vienašališka, dėl to tokius santykius reikėtų nutraukti.

Pakeiskite nesveikus įpročius sveikais, tokiais kaip plaukimas, bėgimas, pasivaikščiojimas gamtoje. Kavos aistruoliams geriau atsisveikinti su šiuo aromatingu gėrimu, pakeitus jį žalia arbata ar šviežiai išspaustomis sultimis.

Ketvirtoji savaitė. Gyvenimo pagal naujas taisykles pradžia

Įveikę pačias sunkiausias tris savaites, pradėkite kurti planus, keltis tikslus ir taupyti pinigus. Aplankykite kokią nors malonią vietą, kurioje jau seniai norėjosi pabuvoti, jus tai dar labiau motyvuos.

Neverta eikvoti brangaus laiko nesveikiems santykiams, kurie vos vos rusena iš gailesčio ar baimės. Reikia rizikuoti, kovoti su savo baimėmis. Išmokite groti kokiu nors muzikos instrumentu, pasikeiskite šukuoseną ir visa kita, kas padės ištrūkti iš komforto zonos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *