Kaip per pirmąjį pasimatymą suprasti, ar jums tinka sutiktas vyras?

Pirmas pasimatymas, po to dar ir dar vienas. Einate į pasimatymą ir nėra jokių rezultatų? Psichologė, psichoterapeutė bei santykių ekspertė T. Persiko papasakojo, kaip per pirmąjį pasimatymą suprasti, ar vyras jums yra tinkamas. Kaip elgtis, kad be reikalo negaištumėte savo laiko.

Juk per pirmąjį pasimatymą jau galima suprasti, ar jūsų pažintis yra perspektyvi, ar neverta tęsti. Tiesą sakant, net susirašinėjimas gali lemti, ar verta eiti į pasimatymą, ar ne. Tačiau daugelis merginų nenori gaišti laiko ilgam susirašinėjimui, o nori iš karto susitikti.

Bet jei vis dėlto keliaujate į pirmąjį pasimatymą su žmogumi, apie kurį beveik nieko nežinote, kaip reikia elgtis, ko paklausti, kaip jam pasiruošti? Yra daug niuansų, bet pirmiausia reikėtų atsipalaiduoti.

Eidami į pasimatymą tiesiog pasiruoškite gerai ir smagiai praleisti laiką. Pasikalbėti ir pasimėgauti vakaru. Ir jokių rimtų ketinimų – tai labai  svarbu! Ypač moterims. Jei sugebėsite tai padaryti, galėsite tinkamai įvertinti priešais jus sėdintį asmenį.

Taigi, pirmiausia turite suprasti, kodėl norite užmegzti artimus santykius. Koks scenarijus jums būtų patogiausias, kokius vaidmenis turėtų atlikti partneriai, kaip paskirstyti savo atsakomybę ir kaip tartis? Tuomet kalbant galėsite sužinoti viską, kas jums svarbu. Tačiau jokiu būdu nevykdykite tardymo. Taip tik galite atstumti žmogų, o jums juk svarbu sukurti pasitikėjimo atmosferą.

Ar norite sužinoti, kaip žmogus priima sprendimus? Nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis pasirenka vietą, maistą bei restoraną. Ar jis imasi iniciatyvos, konsultuojasi su jumis ar suteikia jums galimybę rinktis? Ar jums rūpi, kaip jūsų santykių siekiantis asmuo apskritai vertina žmones? Stebėkite, kaip jis kalbasi su padavėju, ką pasakoja apie savo buvusias drauges ir kokiu tonu kalba su jumis.

Įdomu, kokie jo ateities planai? Neužduokite tiesmukų klausimų, nes jam tai gali atrodyti kaip pokalbis dėl darbo. Paprašykite jo įsivaizduoti savo idealią dieną. Kur jis norėtų ją praleisti, kuo užsiimti? Proceso metu jums paaiškės, ar jame dalyvautų ir kiti dalyviai, ar tik vienas pagrindinis veikėjas.

Tikriausiai jums taip pat bus įdomu, ar galimai būsimas jūsų partneris pasitiki savimi? Paklauskite, kuo jis labiausiai didžiuojasi savo gyvenime ir kuo labiausiai nusivylė. Tuomet padarykite iš to išvadas.

Norite sužinoti, ar panašios jūsų vertybės? Paprašykite jo prisiminti laimingiausią akimirką iš savo gyvenimo. Kas labiau stimuliuoja jo emocijas? Kokia jo profesinė sėkmė, šeimos tradicijos ar draugų kompanija?

Svarbiausia, ir šį punktą reikėtų akcentuoti pirmiausia, yra tai, kaip jaučiatės šalia šio asmens. Ar jaučiatės patogiai, ar norite su juo suartėti, ar atsitraukti, paimti jį už rankos, ar bėgti nuo jo? Jei jaučiate fizinį diskomfortą, nors negalite to logiškai paaiškinti, šis žmogus nėra jums skirtas. Sekantis! Šie patarimai tinka ir moterims, ir vyrams.

Pasitikėkite savo intuicija ir sveiku protu. Pasvaičiojimus pasilikite kitai progai, nes, turbūt, partnerio juk neieškote tik keletui dienų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *